Decorations, Interior, My Home, Product/Shop

Happy New Year my Friends!

28/12/2015

Karnawał to czas intensywnych spotkań towarzyskich. Tego na początek wszystkim życzyłam składając rodzinie i przyjaciołom życzenia świąteczne. Czasu dla siebie i dla najbliższych. Wolnych chwil na przyjemności i błogie lenistwo.

Czas do towar luksusowy i permanentnie deficytowy. Dlatego warto w tym nadchodzącym roku poprawić gospodarkę czasem aby mieć go więcej dla siebie, rodziny i przyjaciół. I pożytkować go tak jak się lubi najbardziej. Na przykład na przyjęcia czy bardziej kameralne spotkania w gronie najbliższych. A wtedy należy zadbać o każdy szczegół, który będzie tworzył atmosferę. Relaksująca muzyka, pyszne jedzenie, wyborne wino a wszystko podane w wykwintnych aranżacjach.

Moja ostatnia w tym roku propozycja to stylizacja stołu w dość ciemnych, eleganckich barwach ale z najmodniejszymi akcentami złota i miedzi. Kobalt granat czy indygo to dla mnie nowa czerń. Uwielbiam tą kolorystykę, zwłaszcza w połączeniu ze złotem czy kolorem miedzi. Ciemno niebieskie talerze ustawiłam na miedzianych paterach. Zamiast obrusu, stół przepasałam cekinowym szalem. Aranżacje dopełniłam niebanalnymi kwiatowymi kompozycjami, również z kobaltowymi detalami.

Co myślisz o takiej stylizacji na sylwestrowe przyjęcie?

Z tego miejsca życzę Ci szampańskiej zabawy w sylwestrową noc oraz samych sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym w tym nadchodzącym 2016 roku. A sobie życzę (jeśli pozwolisz) abyś nadal znajdowała tu interesujące treści, pełne ciekawych pomysłów i inspiracji do kreowania pięknego otoczenia wokół siebie.

2

6

3

1 pics: Karolina Grabowska, Kaboompics.com

//Dziękuję markom à Tab i home & you za pomoc w przygotowaniu aranżacji.//

heart

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply