Decorations, Interior, My Home

Let’s make a PARTY!!!

01/01/2016

Witaj w Nowym Roku! Zabawa sylwestrowa była szampańska? A może w bardziej kameralnym gronie wylegiwałaś się na kanapie z kieliszkiem szampana? Tak czy inaczej wierzę, że ta noc była dla Ciebie magiczna i pełna przyjemności.

W ostatnich tygodniach przygotowałam kilka aranżacji, stylizacji stołu na wyjątkowe okazje. Przeglądając je po raz kolejny, uznałam, że te propozycje sprawdzą się również podczas karnawałowych przyjęć i innych okazji jakie przyniesie nam nowy rok. Ozdobne choinki zamień na bukiet kwiatów lub lampiony, wyjmij bombki z wazonu a każda z aranżacji doskonale sprawdzi się na inną okoliczność.

Zatem, dla Twojej wygody postanowiłam zebrać te pomysły w jedną publikacje, abyś w chwili potrzeby miała je pod ręką. Niech Twoje przyjęcia będą równie piękne, jak okazje z jakich będą wdawane. Urodziny męża, ukończenie szkoły czy ważnego kursu, sukces przyjaciółki, zjazd rodzinny, spotkanie szkolnych znajomych. To wszystko i wiele więcej, pięknych chwil będziesz przeżywać. Celebruj takie momenty z należną uwagą. Baw się dobrze w tym Nowym, 2016 Roku.

12

Staffagepl-0283

collage3

collage2

1111

3

21

42

kaboompics-9814_m-940x627 pics:Karolina Grabowska, Kaboompics.com

heart

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply