Decorations, Interior, Places, which you have to visit

Travel for Design. 25 hours Hotel Bikini in Berlin.

05/01/2016

Miejsce, które dziś pokaże to prawdziwa ostoja designu. Usytuowany w samym centrum Berlina 25 hours hotel gwarantuje gościom o wiele więcej niż darmowe WiFi i wygodne łóżko. Już recepcja wskazuje na to, że właśnie weszliśmy to niezwykłego miejsca pełnego humoru, przyjaznego i pięknego.

Każdemu według potrzeb. Hamaki w lobby z widokiem na panoramę Belina, dla tych którzy przyjechali do stolicy Niemiec w celach turystycznych. Dla pracusiów ustawiono biurka ukryte za kotarami, gwarantujące prywatność i skupienie potrzebne do pracy.

25_Bikini_Lobby_9

Wieczorną kolacje możesz zjeść w jednej z najmodniejszych w mieście restauracji NENI Berlin. Jeśli nie jesteś gościem hotelowym czeka Cię stanie w długiej kolejce w oczekiwaniu na upragniony stolik.

25hours_Hotel_Bikini_Berlin-NENI-Restaurant-Zoodetail_gross

25hours_Hotel_Bikini_Berlin-NENI-Restaurant-Zooterrasse_gross

25_Bikini_Neni_1

25_Bikini_Neni_5

Pokoje hotelowe są definicją komfortu a dodatkowo każdy z nich okraszony jest dizajnerskim smaczkiem. Zagłówek z miedzianych paneli, szmaragdowa ceramika w łazienkach otwartych na sypialnie. No i ten widok. Architekt Werner Aisslinger i jego team zadbali o to aby nic nie przysłaniało panoramy Berlina i widoku na tamtejsze Zoo. Okna w pokojach i w restauracji ciągną się od podłogi do sufitu.

25_Bikini_Urban_2_red

25hours_Hotel_Bikini_Berlin-Jungle-Room-M-Hangematte-Zooblick_gross

A jeśli to Cię nie usatysfakcjonuje możesz udać się Roof Top terrace Monkey Bar i cieszyć się nie tylko widokiem ale i promieniami słońca, jeśli będziesz miała odrobinę szczęścia.

25_Bikini_Monkey_5

25_Bikini_Monkey_1

25_Bikini_Neni_4 images: 25hours-hotels.com

Dlatego jeśli planujesz wybrać się w najbliższym czasie do Berlina np na szaleństwo zakupowe, rozważ ten hotel, który sąsiaduje z centrami handlowymi i butikami.

heart

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Rafał [HS] 05/01/2016 at 23:45

    Oj, tak, hotel robi wrażenie. :)
    Ale byłem niestety tylko w lobby oraz w barze na górze. :)

  • Leave a Reply