Interior, Places, which you have to visit

Limanova Hotel, miejsce przyjazny rodzinie z najlepszą polską kuchnią. //Limanova Hotel best for family!//

05/07/2016

W niewielkiej miejscowości Limanowa, w połowie drogi między Krakowem a Zakopanem, wśród góralskiej zabudowy wyrósł, nowoczesny luksusowy hotel Limanova. Pomimo modernistycznej architektury budynek wpisał się w krajobraz, nawiązują swoją stożkową bryłą do górskich szczytów.

Kilka dni temu miałam niebywałą przyjemność gościć, wraz  z rodziną w nowym ośrodku, który do dyspozycji gości ma w ofercie 32 pokoje i apartamenty, strefę wellness, salę bankietową i konferencyjną, salę zabaw na dzieci, klub muzyczny i restaurację Limka28 z niebywale wprost fantastyczną kuchnią. Dania kuchni polskiej a jednak podane w elegancki i wyrafinowany sposób. A do tego tak wyjątkowo smaczne, co potwierdzają uśmiechy moich najedzonych dzieci. Musisz spróbować pstrąga z grillowanymi warzywami, makaron pachnący lasem i dekonstrukcję sernika!

kaboompics-7

kaboompics-8

kaboompics-9

kaboompics-18

kaboompics-19

W ogóle uważam, że dzieci to najlepsi krytycy. Bez ceregieli, z niepohamowaną szczerością wyrażają swoje opinie na każdy temat. Dzięki temu, że mogłam spędzić z nimi kilka dni w Limanova Hotel, poznacie nie tylko moją, ale i moich dzieci opinię na temat tego miejsca.

W zasadzie to powinny wystarczyć zdjęcia Mai i Alka, które pokazują jak nieskrępowanie czuli się w tych wnętrzach.

kaboompics-3

kaboompics-4

kaboompics-16

Hotel ma wiele udogodnień dla dzieci, stopnie w łazienkach, foteliki w restauracji czy wspomniana już sala zabaw z klockami, puzzlami i stolikami, na których czekają na najmłodszych gości stosy kolorowanek i książek.

kaboompics-6

kaboompics-5

Jako matka podróżująca z dziećmi, często spotykam się z problemem braku pokojów rodzinnych w hotelach. Chodzi o większą przestrzeń, dwa połączone pokoje, lub tak zorganizowany apartament, aby zarówno rodzice jak i dzieci mogli czuć się komfortowo, korzystać wygodnie z przestrzeni w dzień jak i spokojnie odpocząć w nocy. Tu ten problem nie istnieje. Hotel ma do dyspozycji gości 4 apartamenty, przystosowane dla rodzin z dziećmi. Dla rodziców przewidziane jest małżeńskie łóżko w części sypialnianej, a część dzienna na czas snu, zamienia się w sypialnię dla dzieci.

kaboompics-10

kaboompics-1

kaboompics-13

kaboompics-11

kaboompics-12

Duża łazienka również gwarantuję wygodę. Rano szybki prysznic a wieczorem wylegiwanie się w wannie.

kaboompics-14

Mogliśmy się cieszyć pięknym widokiem i korzystać ze świeżego powietrza nawet w czasie krótkiej, letniej burzy dzięki dużej, zadaszonej loggii.

kaboompics-2 all photos: Ula Michalak, pomoc techniczna: Karolina Grabowska, Kaboompics

Jeśli nie macie planów na wakacje szczerze polecam kilkudniowy wypad do Limanova Hotel. To doskonałe miejsce wypadowe na spacery czy wycieczki rowerowe. W odległości 30 km jest jezioro Rożnowskie a półgodziny jazdy samochodem kąpielisko na Dunajcu. Limanowa to doskonałe miejsce również na czas zimowych wyjazdów W okolicy są 4 stoki narciarskie.

heart

//Dziękuję serdecznie zespołowi z Limanova Hotel za tak ciepłe przyjęcie i gościnność.//

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply