3 sposoby, jak najlepiej przywitać Nowy Rok.

Sylwester, dla wielu najważniejsza noc w roku. Czas podsumowań tego co było i nadziei na lepsze jutro. Ale zanim zaczniesz spisywać noworoczne postanowienia na kolejny rok, warto zaplanować pożegnanie starego. Jeszcze raz udekorować stół, założyć szpilki i powitać gości pięknym uśmiechem.

Sylwestrowe przyjęcie to prawdziwy popis wyobraźni. W zależności od tego, jak lubisz spędzać czas w gronie przyjaciół, przy wytwornej kolacji, czy na szalonej imprezie wybierz najlepszą dla siebie opcję na ostatnie w tym roku spotkanie. Spiesząc z pomocą dla tych na ostatnią chwilę zgłosili się, aby zorganizować imprezę dla 5, 10 czy 20 osób, podrzucam 3 pomysły na udane sylwestrowe przyjęcie.

1.Wytworna kolacja z subtelnym znakiem rozpoznawczym. Taka dekoracja stołu na eleganckie przyjęcie mogłaby zostać wykorzystana na każdą inną okazję, gdyby nie ten jeden element, zarezerwowany na czas karnawału. Maska wenecka to synonim udanej imprezy. Ten detal pięknie udekoruje stół, a dalszej części spotkania może posłuży Twoim gościom w zabawie.

2.Szalona impreza do białego rana. Zimne przekąski, fontanna z kieliszków do szampana, dziesiątki balonów, serpentyn i konfetti. To recepta na wydarzenie towarzyskie roku. Muzyka, taniec i uśmiechy. Bez skrępowania.

3. Przyjęcie tematyczne. Hasło? Szalone lata 80-te? Piraci z Karaibów? A może tropiki? Ty zadbaj o właściwy wystrój. Pamiętaj, aby powiadomić swoich gości o temacie imprezy. Uzupełnieniem dekoracji domu będą stroje przybyłych. To może być niezapomniana noc.

Stylist: Ula Michalak, photos: Karolina Grabowska, Kaboompics

Z tego miejsca, życzę Ci fantastycznego przyjęcia noworocznego!

Napisz komentarz