Biżuteria w moich łazienkach, czyli baterie Hansgrohe dodają szyku. 

Ostatnio, podczas spaceru po warszawskiej starówce, w jednej z kamienic podziwiałam piękną stolarkę. Czarne, drewniane drzwi, dekorowane listwami. Wisienką na torcie była mosiężna gałką. Obok, w tym samym budynku, były te same drzwi, jednak nie zadbano już o klamkę, wstawiono zwykłą, metalową. To nie wiarygodne, jak detal wpływa na efekt końcowy. Tak samo jest z moją łazienką, gdybym nie zadbała o szczegóły, jak na przykład baterie, rezultat nie byłby tak doskonały. Dzięki Hansgrohe, że dbacie tak o jakość jak o design swoich produktów. 

Dbaj o detale

Jakie cuda ze stylizacją może zdziałać czerwona szminka, dobra torebka czy buty, wie każda z nas. Te same zasady obowiązują w świecie aranżacji wnętrz. Detal zmienia wszystko. Dbałość o szczegóły ma fundamentalny wpływ na efekt końcowy. Dlatego, gdy już jesteśmy zmęczeni remontem, na ostatniej prostej, nie odpuszczajmy. 

hansgrohe podąża za trendami

Hansgrohe to leader w swojej dziedzinie. Jakość produktów jest potwierdzona wieloletnim doświadczeniem i obecnością marki na rynku. Firma to także baczny obserwator trendów. Gdy tylko pojawiła się moda na kolorowe metale w łazienka, hansgrohe zareagowała błyskawicznie. Piękne wykończenia Finish Plus są tego najlepszym przykładem. 

Metropol, moje ulubione baterie hansgrohe

Na początku tego roku, na targach ISH marka zaprezentowała kolekcje Talis S oraz bardziej klasyczny Metropol w pięciu wykończeniach, dając swobodę aranżacji modnego domu. Ta wiadomość ucieszyła mnie szalenie, bo uważam kolekcję Metropol za najładniejsze baterie dostępne na rynku w tym przedziale cenowym. Moje ulubione wykończenia to polerowane złoto optyczne i chrom.  

Mój wybór, Metropol – baterie umywalkowe

Moją łazienkę marzeń ubrałam w prawdziwą biżuterię. Tak pięknie prezentuje się kolekcja Metropol w chromowanym wykończeniu. Powierzchnia jest tak wypolerowana, że w wylewce można przeglądać się jak w lustrze. Prosta forma współgra z klasycznym wnętrzem łazienki. Jestem przekonana, że taki ponadczasowy design, wraz z legendarną już niezawodnością hansgrohe, pozwoli mi cieszyć się bateriami przez wiele lat. 

 stylizacja: Ula Michalak, zdjęcia: Karolina Grabowska, Kaboompics