Łazienka od Hansgrohe, mój wybór vs opinie ekspertów 

Wybierając różne elementy wyposażenia domu stawiałam w pierwszej kolejności na jakość. Szczególnie, jeśli były to produkty, które mają posłużyć parę lat. Pełnię szczęścia osiągałam, w sytuacjach, jeśli za jakością, tradycją i pozycją marki na rynku podążała nowoczesna estetyka, zgodna z obowiązującymi trendami. Taką właśnie satysfakcję daje hansgrohe.

Kiedy dowiedziałam się, że w ramach Jak remontować i nie zwariować będę miała okazję zaprezentować produkty hansgrohe byłam bardzo szczęśliwa. Hydraulika to szalenie istotny element układanki domu. Cieknący kran na krótko po remoncie, to nie jest to czego chciałabym doświadczyć. Tu nie warto oszczędzać. Tu trzeba postawić na jakość. 

Bez większych dylematów wiedziałam, która z kolekcji hansgrohe będzie najlepiej korespondować ze stylem domu. Metropol to te baterie, które nadają elegancki ton wnętrzu. Detal ma znaczenie. I to właśnie detal jak nic innego definiuje cały mój dom. Innowacyjne technologie takie jak EcoSmart czy QuickClean, to dodatkowy argument za tym wyborem.

Wisienką na torcie była informacja z początku tego roku, płynąca prosto z targów ISH, o pięciu dodatkowych, obok chromu, wykończeniach baterii Metropol. Brushed Black Chrome, Brushed Bronze, Polished Gold Optic, Matt Black i Matt White to pełna gama kolorystyczna, mająca ogromny potencjał aranżacyjny. 

Zdecydowałam się również na inną nowość od hansgrohe, tj. na zestaw prysznicowy Showerpipe Croma Select S 280 z baterią termostatyczną. Głowica i główka prysznicowa wyposażone są w technologię Powder Rain. Dysze, z których wypływa woda, zwykle posiadające 1 otwór mają w tym przypadku 5-6 drobnych otworów. Strumień mikrokropli delikatnie otula ciało dając szczególną przyjemność dla skóry. 

Komentarz eksperta:

Baterie Metropol przy swoich kubistycznych kształtach mają doskonale wypolerowane krawędzie. Zapewnia to bezpieczne użytkowanie i łatwiejsze czyszczenie.

Duży wybór rozmiarów ułatwia dobór baterii do umywalek. Kolor biały i czarny mat wykonano metodą proszkową. Pozostałe wykończenia to zaawansowana technologia PVD, trwała i wytrzymała.

Z kolei zestaw prysznicowy Showerpipe Raindance Select S 240 posiada strumień PowderRain. Jest to absolutnie fantastyczne doznanie pod prysznicem. Pozornie delikatny strumień pozwala skutecznie spłukać włosy i ciało. Do tego jest cichszy od normalnego. Kąpiel wkracza na wyższy poziom przyjemności.