Decorations, Interior

7 comfortable area for dining and entertaining.

09/09/2014

interiorjunkie_com source: interiorjunkie.com

Jadalnia. W moim mieszkaniu jest sercem domu. Znajduje się w centralnej części i jest punktem spotkań wszystkich mieszkańców. Duży stół skupia nas przy codziennych posiłkach ale nie tylko. Ten pokój to miejsce spotkań, rozmów, zabaw z dziećmi. Spędzamy tu więcej czasu niż w salonie. Ostatnio przyszła nawet myśl aby oba pokoje połączyć :) Może uda się to zrealizować. Bardzo bym chciała.

Poniżej prezentuję 7 pomysłów na przytulną jadalnie, miejsce relaksu i spotkań z rodziną i przyjaciółmi :)

//Dining room. In my apartment is the heart of my home. It is located in the central part and the meeting space for my family. Large table focuses us for everyday meals but not only. This room is a place for meetings, talks, playing with children. We spend more time here than in the living room. Recently came even thought to connect the two rooms :) Maybe this can be achieved. I’d love to.

Below I present seven ideas for a cozy dining room, a place of relaxation and meetings with family and friends :)//

bhg.com source:bhg.com

bloomingville source: https://interiorsdesignblog.com/thursday-inspiration/

Hally’s London source: https://interiorsdesignblog.com/i-feel-summer-on-first-day-of-spring/

hkliving source: HKLiving  lotta agaton's home source: Apartment of Lotta Agaton remodelista source: Remodelista

heart

You might also like:

Unconventional shop.

STIL_INSPIRATION_Lily_och_oscar_interior_inspiration_3

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply jolik2000 10/09/2014 at 08:10

  u mnie to kuchnio-jadalnio-salon. kiedyś, gdy mieszkałam w bloku, nie znałam tego uczucia, ze stół to najważniejsze miejsce w domu, ale teraz wiem, że tak właśnie jest! najważniejszy mebel w moim domu!

 • Reply Home Glamour Now 10/09/2014 at 22:31

  U mnie stół też najważniejszy, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przy stole toczy się nasze życie rodzinne, tu się śmiejemy, jemy i rozmawiamy.

 • Reply Dagmara FORelements 10/09/2014 at 22:49

  Kolorowe krzesła, słońce, wylegujące się zwierzę (obecnie kot na klawiaturze) i jestem happy. Ludzie zawsze lgnęli na imprezach i spotkaniach do kuchni i jadalni, tam jest taka magnetyczna atmosfera. Polecam połączenie kuchni z pokojem. Uwielbiam to.

 • Reply Kasia 11/09/2014 at 13:38

  U mnie sercem domu jest salon, ale to z powódek logistycznych. Nie mam miejsca na duży stół i bardzo żałuję. Ale równie ważna jest kuchnia. Nie ma tam stołu ale i tak wszyscy się mieszczą. Siadamy na blacie i wspólnie gotujemy. Jest rodzinnie i wspaniale.

 • Reply Ada2000 11/09/2014 at 13:40

  Tak, przyjazna jadalnia to cudowne miejsce. Stół lekko podniszczony pozwala na przypadkowe rozlanie kawy przez gościa i nie wprawia w zakłopotanie. Nie ma spiny tylko śmiech i zabawa. Cudowna ta jadalnia z krzesłami Thonet.

 • Reply Jola W. 11/09/2014 at 13:41

  Na pierwszym zdjęciu jest wspaniała jadalnia. Z pewnością cały dom jest w podobnym, sielskim klimacie. Pięknie!

 • Leave a Reply