50 shades of Grey. No, wrong. 50 shades of gray :)

Amazing space by Vincenzo de Cotiis Architects.

Filmu nie widziałam, książki nie czytałam. Ktoś widział, czytał? Warto? Strasznie kontrowersyjny temat. Ale ja dziś nie o Grey’u a o gray’u, czyli o szarościach. Swoją drogą, ciekawe ile jest odcieni szarości? Szary to jeden z moich ulubionych kolorów. Industrialny i rustykalny to moje ukochane style. Dziś wszystko połączyłam razem i wyszedł randomowy zestaw inspiracji i pomysłów na loftowe wnętrza w pięćdziesięciu odcieniach szarości.

 

bhg_com-horz 1. source: bhg.com, 2. unknown

Foto Niels Bush Brand-horz 3. photo: Niels Bush Brand, 4. Renee Arns

la 5.Styling by Tina Hellberg for Fastighetsbyrån

paola navone-horz 6. House of Paola Navone, 7. photo: Paulina Arcklin

ZocaHome-horz 8. ZocoHome, 9. Tine K. Line

Sara-N-Bergman-Love-Warriors__6_2-horz

Sara-N-Bergman-Love-Warriors__12

Sara-N-Bergman-Love-Warriors__13-horz 10-14 House of Sara N Bergman source: residencemagazine.se

heart

Comments

 • 15/02/2015

  szary to fantastyczny kolor!!!!

 • 16/02/2015

  W moim domku szary bardzo się rozpanoszył i jestem baaardzo zadowolona;) a co do ksiązki to jest bardzo słaba pod wzgl treści no ale opisy… ale przyznaję wciągnęła mnie ;) a film zobaczę w dopiero jak będzie dostępny na dvd ;)

 • 17/02/2015

  Tak w odniesieniu do grey i gray, oba oznaczają szarość, tylko jedno (a) oznacza po amerykańsku, drugie (e) po brytyjsku ;) A co do wpisu – mieszkanie Sary Bergman, które pokazujesz, to mistrzostwo, szczególnie przejście między kafelkami a cegłą.

 • 27/02/2015

  Jak sie dokładnie przyjrzeć to wszędzie wszystkiego pełno, ale jednocześnie subtelnie. Wszystkie dodatki, ozdoby i akcesoria, cegła i kafelki doskonale się ze sobą komponują w tym pomieszczeniu, po prostu mistrzostwo.

Napisz komentarz