Decorations, Furnitures, Product/Shop

Sklepy z meblami i dekoracjami do wnętrz, które obserwuje na instagramie.

25/10/2018

Instagram to niewyczerpane źródło inspiracji, ale też wiedzy. Nie takiej eksperckiej, ale z pewnością takiej, która może rozwiązać problem, gdy szukamy różnych elementów do wystroju domu. Mam kilka ulubionych kont na instagramie, projektantów, stylistów, których śledzę i podziwiam projekty każdego dnia. Obserwuje też sklepy z meblami i dekoracjami do wnętrz, bo chcę być na bieżąco z ich ofertą. Dodatkowo lubię mieć rozeznanie w rynku, z uwagi na liczne prośby czytelników, którzy kierują do mnie swoje zapytania, gdzie znajdą lampę w stylu mid century modern lub dywan etno.

Sklepy z meblami i dekoracjami do wnętrz, które obserwuje na instagramie, i które Wam serdecznie polecam odwiedzić, szczególnie jeśli stonicie od ascetycznych, prostych  swojej modernistycznej formie, mebli i dodatków.

1. Romantic Home Interiors jest producentem oraz importerem wysokiej jakości mebli, oświetlenia oraz artykułów dekoracyjnych.

Obecna pozycja opiera się na długoletnim doświadczeniu w produkcji w drewnie i metalu. Początki firmy sięgają roku 1973, kiedy powstał pierwszy zakład produkcyjny.

Mój wybór z oferty Romantic Home Interiors:

2. Ideeen, to nowoczesny design oparty na naturalnych materiałach.

Do wyrobu fantastycznych stołów, regałów czy łóżek wykorzystywany jest kamień, często marmur, szło i drewno. Fundamentem każdego projektu jest stalowy szkielet. To połączenie gwarantuję piekny design, a w połaczeniu z wysoką jakością wykonania, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

3. 5th Avenue Luxury Interiors

Mój wybór z oferty 5th Avenue Luxury Interiors:

4. Sofa & friends, największą zaletą oferty tego sklepu jest dostępność produktów z oferty.

To prawdziwe utrapienie, gdy musimy czekać na ukochaną lampę czy wymarzoną kanapę 6 a nawet 8 tygodni. Sofa and friends to ponad 3tys m2 powierzchni z eleganckimi meblami i dekoracjami do wnętrz. Trzeba się tylko pofatygować do Poznania.

Mój wybór z oferty Sofa & Friends:

5. Design by women, oferuje bardzo gustowne meble i dodatki do wnętrz w kilku stylach.

Znajdziesz tu wyposażenie łazenki, salonu czy jadalni w stylu klasycznych, loftowym a nawet hamptons.

Mój wybór z ofert Design by women:

6. Magic Home . Oferta tego sklepu z tapetami jest dla mnie informacją, że nie byłabym w stanie samodzielnie, bez pomocy architekta zdecydować się na dekoracje ścian w swoim nowym domu. Przepiekne, obłędne, fantastyczne.

Comments

comments

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply