Już jest! WIOSNA!

Przyszła! Wyczekiwana, wypragniona, WIOSNA! Kto nie marzył o tym dniu, szczególnie to tak surowej i długiej zimie? Tyle dni ze śniegiem i mrozem nie pamiętają najstarsi górale. Chyba każdemu zdarzyło się wpaść z zimowy letarg choć na chwilę. Ale teraz czas się obudzić, wyjść z norek i zacząć działać. Zrzucić z siebie i z kanapy gruby, wełniany koc, świece o zapachu jabłek z cynamonem zamienić na konwalie a róże w wazonie na tulipany.

Wiosna budzi cały świat, czemu nie miałby obudzić Ciebie. Jeśli brak Ci energii do działania, to obok suplementacji może należałoby się rozejrzeć po domu czy on również nie potrzebuje „kofeiny” Mam tu na myśli oczywiście jakieś małej przemiany, która przywróci świeżość i lekkość wnętrzom. Jaśniejsze barwy, kwieciste ornamenty, kilka nowych dodatków potrafi sprawić cuda. Nie wierzysz? Zrobiłam mały eksperyment. Mój salon, który uchodzi za ciemny (choć wcale taki nie jest, ale na potrzeby tego doświadczenia niech tak będzie ) wystylizowałam na trzy sposoby wykorzystując dodatki i dekoracje z moich ulubionych sieciówek: home&you i aTab.
1

świecznik Nastri, świecznik Splendid

33360276242_836e1cfeb3_o

Pierwsza aranżacja błękitno turkusowa, przywodzi na myśl nadmorski domek i skojarzenia z wakacjami nad Polskim morzem. Może natchnie Cię na wypad na majówkę? A może właśnie długi weekend majowy będzie motywacją do działań we własnym domu? Tylko po co tyle czekać?

2 poszewki Keelboat,  filiżanki  Mone

32702336193_07673909f2_o

33517182365_b196acd2cb_o

patera Frons

Główną rolę w aranżacji nr 2 jest róż i zieleń. Kolory, które bezpośrednio kojarzą się z wiosną. Zieleń symbolizuje narodziny, soczystość traw i pączków liści. Róż to subtelniejsza odmiana czerwieni, która symbolizuje dojrzałość. Róż jest infantylna, radosna i lekka, jak wiosenne kwiaty.
3

filiżanka Colette,  kieliszek Pontos

33360272742_c681e8e5b0_o

jajka dekoracyjne, świecznik Cristal Rose

Trzecia stylizacja oparta jest o trend exotic. Papugi, liście bananowca czy palmy opanowały świat aranżacji wnętrz. Produktów na półkach home&you i áTab w odcieniach soczystej zieleni, szmaragdu i w innych intensywnych barwach jest bardzo dużo. Możesz zamienić swój ponury salon w wnętrze tętniące życiem, przywodzące na myśl egzotyczne wakacje, a co za tym idzie, napełniające energią i doskonałym humorem. W takim salonie chce się tańczyć sambę, a nie leżeć na kanapie!

33360271532_ffd987eda3_o

poszewki i koc Bali 

4

świecznik Lace Flower, poszewka Papagaios

stylist: Ula Michalak, photos: Karolina Grabowska, Kaboompics

Która stylizacja podoba Ci się najbardziej? Daj znać w komentarzu, proszę :)

heart

//Dziękuję markom home&you i àTab za pomoc w publikacji.// 

Napisz komentarz