4 sposoby na osiągnięcie efektu WOW małym budżetem. 

Niebawem przyjdzie wiosna. Wygląda na to, że wcześniej niż zwykle. Zaczniemy znów chętniej wychodzić na spacery, w ogóle działać. Dłuższy dzień również przyczyni się do zwiększenia naszej aktywności. I oczywiście, będziemy chciały wpuścić ten wiosenny klimat do domu. W poszukiwaniu  wiosennych inspiracji udałam się do salonu home&you, w poszukiwaniu kilku drobiazgów, które dodadzą świeżości w moim domu. Udało mi się znaleść kilka ciekawych elementów, do tego w modnym kolorze roku wg Benjamina Moore’a. First Light 2102-70 to delikatny, zmysłowy, ale niezbyt słodki róż, idealny na wiosenną stylizację.

Subtelny, ale nie infantylny róż jest moim wyborem na tą wiosnę. Nadaje świeży charakter wnętrzom. Oczywiście, wprowadziłam tą barwę dzięki dodatkom i dekoracjom wyszukanym w salonie home&you. Zobaczcie moje 4 sposoby na osiągnięcie efektu WOW w kolorze roku, First Light 2102-70 niewielkim budżetem na wiosnę.

Poduszki dekoracyjne

To najłatwiejszy sposób na szybką zmianę w salonie. Kilka poduszek, utrzymanych w jednej gamie kolorystycznej, ale o różnych strukturach, a nawet formach to prosty i sprawdzony sposób. Do tego kocyk i sofa wygląda zupełnie inaczej, a dzięki niej cały salon prezentuje się w nowym wydaniu. 

koc Patteris, home&you, poduszka Retros, poszewki dekoracyjne home&you: Pellicia,  Pom Pons

Nowa aranżacja stolika kawowego 

Stolik kawowy to ulubione miejsce ekspozycji dekoracji. Już nie regał, nie kredens, a stolik kawowy stał się główną wystawą w domu. Piękne albumy, które cieszą oko, ułożone pod ręką namawiają by po nie sięgać. Wazon z kwiatami, to obowiązkowy element wiosennej dekoracji. Możesz wykorzystać również dekoracyjne pudełka czy inne ozdoby dla uzupełnienia aranżacji.

Świece zapachowe

Zimą najchętniej sięgamy po słodkie, czasami trochę ostre zapachy. Wiosną zmieniamy je na bardziej orzeźwiające, kwiatowe. Płomień świec natomiast działa relaksująco o każdej porze roku, zgadzacie się ze mną?

Małe przyjemności 

W nowej, pięknej, wiosennej filiżance kawa będzie jeszcze lepiej smakować. Warto robić sobie takie małe przyjemności, prezenty. Różowa filiżanka, wspaniały pomysł, a może cały serwis obiadowy…. 

stylizacja: Ula Michalak, zdjęcia Karolina Grabowska