4 niespodziewane połączenia kolorów, które wyglądają zaskakująco dobrze we wnętrzu.

Polacy coraz bardziej otwierają się na kolor we wnętrzach. Wszechogarniająca szarość przechodzi do lamusa.  W polskich domach zaczyna królować złoto, czerń, nierzadko szmaragd i granat. Jak łączyć ze sobą kolory, aby zachować efekt wnętrza ze smakiem i charakterem? Jak nie popaść w przesadę czy kicz? Są takie połączenia kolorów które wyglądają zaskakująco dobrze we wnętrzu.

Biel i czerń, tu nie popełnisz gafy

To najbardziej klasyczne i bezpieczne połączenie kolorów. Czy to oznacza, że nudne? Niekoniecznie! Wystarczy, że zdecydujesz się na wyrafinowany mix wzorów. Bogactwo ornamentów czy choćby artystyczna grafika inspirowana motywami etno odwróci uwagę będzie mocnym akcentem. Świetnym przykładem są filiżanki z home&you, gdzie kolor biały czarny tworzą ciekawe zestawienia.

1. Filiżanka 2. Filiżanka Geometrix 3. Filiżanka Wolarice 4. Filiżanka Animals

Granat/Petrol/Szmaragd z domieszką złota, propozycja dla lubiących się wyróżniać

Obok takiego zestawienia kolorów nikt nie przejdzie obojętnie. Szczególnie, jeśli ten barwny mix potęguje blask złota w metalowych dodatkach i połysk weluru w tych intensywnych kolorach. Szczególnie pięknie takie kompozycje będą wyglądać z zimowych aranżacjach. Miękki materiał i lśnienie złota ocieplą wnętrza. Efekt spotęguje blask świec.

koc Flossy,narzuta Tufti, koc Risotto2, lampion Rope Big, lampion Tubis

Róź i beż, subtelny mix

Piękne i delikatne połączenie subtelnych barw doda wnętrzu kobiecości. Kompozycja kolorystyczna sprawdzi się zarówno w odsłonie letniej jak i zimowej w naszych domach. Znów wiele zależy od faktur i materiałów. Gruby splot na kocach, długi włos na dywanie czy dekoracyjnych poduszkach a do tego kubek gorącej czekolady w beżowym czy pudrowo różowym kubku. To dobry plan na relaks w zimowej scenerii za oknem.

 

 

 kubek Madre2,  kubek Bugis Heart, Koc Fellow, koc Woolis, narzuta Jenos