Jodełka klasyczna, Pure Classico Line od Barlinka, jak prezentuje się w moim domu marzeń. 

Remontując dom w ramach Jak remontować i nie zwariować przekonałam się, że są takie elementy wyposażenia, które stanowią o klasie i charakterze wnętrz. Dziś wiem, że bez pewnych działań, bez odpowiednich materiałów nie osiągnęłabym zamierzonego efektu. Jednym z tych kluczowych elementów jest podłoga. Jak już wcześniej wspominałam, dla mnie jedyny właściwy wybór to drewniana Deska Barlinecka. 

—-read more—-

Remont zakończył się ponad miesiąc temu. Od tego czasu staram się zaaranżować i wystylizować wnętrza, aby całość stała się naszym domem. Wiem, że to długi proces. Nie oczekuję, że po ustawieniu kilku dekoracji poczujemy się wszyscy jak byśmy mieszkali tu lata. Potrzebuje czasu, aby utrzymać spójność stylu i spersonalizować te wnętrza. Cieszę się bardzo, że pracuję na pięknym „płótnie”, tworze kompozycje na scenografii zbudowanej ze szlachetnych materiałów, jak na przykład Deska Barlinecka. Nawet najbardziej wymyślne dekoracje nie pomogą, gdy baza będzie słabej jakości.

O tym jak ważna jest wysoka jakość wykończenia przekonałam się, gdy weszłam do pustego domu, jeszcze bez mebli. Przestrzeń bez aranżacji czy dekoracji, malowana światłem, już wtedy robiła ogromne wrażanie. Jestem pewna, że to właśnie dzięki zastosowanym materiałom. Plastikowy panel nigdy nie da takiego efektu. Drewniana podłoga to doskonały wybór pod każdym względem. 

Deska Barlinecka z linii Pure Classico Line skradła moje serce. Cieszę się, że marka podąża za trendami. Jodełka klasyczna to rozwiązanie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Obecnie to  dodatkowo najgorętszy hit. Dodatkowo koresponduje z każdym stylem wnętrz. Świetnie wygląda w loftach, minimalistycznych i nowoczesnych apartamentach, a nawet jako tło dla bardziej ekspresyjnych wnętrz w stylu boho i etno. Oczywiście, do mojego domu, utrzymanego w stylu modern classic to najlepsze rozwiązanie. 

 

O względach funkcjonalnych Deski Barlineckiej pisałam już TU. Uważam, że rozwiałam tym samym wszelkie wątpliwości. Pamiętaj jednak, że jeśli pojawi się jakieś pytanie, eksperci z Barlinka chętnie pomogą. Ja zawsze mogłam liczyć na ich radę.