Decorations, Events, Product/Shop

Friday Favorites from About Design

16/05/2014

about design1

Dziś prezentuję nietypowe zestawienie moich ulubionych produktów odkrytych w kończącym się tygodniu. Skupię się bowiem na ofercie wystawców targów designu i aranżacji wnętrz About Design, podczas, których zainicjowałam kolejną edycję Bloggers Zone.

Jak przebiegały pracę, z jakimi trudnościami i wyzwaniami musiałyśmy się zmierzyć przeczytacie u Magdy „Wnętrzarki” i Kasi z Klikinterior. Niebawem relacje opublikuje zapewne Dagmara z Forelements i Marta z Lostintime. Ja skupię Waszą uwagę na kilku przedmiotach i markach, które podobały się nam najbardziej na About Design.

about design about design2

 

Jagatrendy, to znany w Trójmieście showroom ze światowymi markami. Tu znajdziecie meble Eamsów czy Jacobsena.

Lobby Meble, przedstawiciel Carpets&More, zaprezentował szeroki wybór cudownych belgijskich dywanów w stylu vintage.

Paper Sculpture pokazał bardzo oryginalne papierowe rzeźby, które skradły nasze serca.

Pufa Design, na About Design zaprezentowała diznajnerskie oświetlenie. Nas zachwyciły lampy inspirowane origami oraz dziergana pufa :)

Stoliki szklane, jak sama nazwa wskazuje to showroom, oferujący ultra nowoczesne stoły i stoliki kawowe. Połączeniu chromu, malowanego metalu ze szklanymi blatami zawsze znajdzie amatorów modernistycznego stylu w architekturze wnętrz.

Swój udział z Bloggers Zone miały również marki oferujące design kierowany do najmłodszych. Poduszki, pluszaki, edukacyjne zabawki i książki oferowały Bombaki, Craftoholic workshop czy Koty na płoty.

heart

You might also like:

Yellow is a new black!

skrmavbild-2010-09-29-kl-21-50-13_109850826

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Magdalena Sobula 17/05/2014 at 10:10

    Marta i Dagmara już wrzuciły swoje wrażenia :) Miło czytać o nich u każdej z Was. About Design bez Bloggers Zone było by znacznie uboższe i smutniejsze :) Dzięki Ula za organizacje i pozytywne myślenie :D

  • Reply Dagmara FORelements 21/05/2014 at 07:52

    Wciąż patrzę na te zdjecia z rozrzewnieniem, tak było fajnie! W Bloggers Zone lubię też to, że mimo bardzo rożnych stylów, które preferujemy, udaje się stworzyć spójną strefę. No i spotkać z czytelnikami!

  • Leave a Reply