Sky is the limit!

boligpluss.no biurfors1 Dzisiejszy słoneczny dzień i moja praca nad tym postem na tarasie domu moich teściów ( u mnie ciągle remont!!! ) zainspirowała mnie do tej publikacji. Lato coraz bliżej, szczęśliwcy będą wygrzewać się na plaży. Jednak wiele osób spędzi wakacje w mieście pracując.

//Homeoffice below blue sky in the summer time.//

Jeśli macie tą możliwość, że możecie pracować w domu to proponuję zorganizować sobie letnie homeoffice, na tarasie lub balkonie. To mój kolejny punkt na liście ” TO DO”. Nie mam na myśli wystawiania biurka na taras. Zróbcie sobie strefę relaksy, jakiś stolik, leżak, laptop na kolana, orzeźwiający napój. :) Styl śródziemnomorski, marokański, marynistyczny czy bardziej popularny skandynawski. Dobierzcie do swojego gustu. Im lepiej będziecie się czuć w tym salonie pod chmurką tym lepiej będzie się Wam pracowało i jakoś to lato w mieście przetrwacie.  Podejrzyjcie tymczasem inspiracje i pomysły.

alvhem alvhem1 cofffee break klikk.no Mi casa
casa abril source: casa.abril.com.br, bjurfors.se, alvhemmakleri.se , bloligpluss.no,  klikk.no, micasa.ch, cafelab.blogspot.com

heart

You might also like:

Old hospital cabinet in my living room!

Found on artilleriet.se

Napisz komentarz