Ogród w Bożonarodzeniowej aranżacji z Jysk. 

Święta Bożego Narodzenia już dawno przestały kojarzyć się ze śniegiem. Klimat się zmienił i chyba wszyscy to zauważyliśmy. Już tylko dzieci naiwnie czekają na śnieg w święta. Krajobraz za oknem jest dość szary i ponury, warto zatem zadbać o weselszy widok na święta. Szczególnie, jeśli za oknam masz kawałek swojej zieleni. Jak przygotować ogród w Bożonarodzeniowej aranżacji? Wystarczy kilka symbolicznych akcentów.

Tak, jestem szczęściarą. Wraz z domem dostałam kawałek ogródka. Niewielki pas zieleni, ale wystarczy na zaaranżowanie kącika wypoczynkowego i małej jadalni. Nie mogłam się doczekać do wiosny i kilka dnie temu skompletowałam mój zestaw mebli ogrodowych. Wszystkie elementy wybrałam z oferty Jysk. 

Jysk wspiera środowisko!

Marka od kilka lat zaskakuje mnie bardzo pozytywnie atrakcyjnością swoich mebli i dekoracji. Ręcznie wykonane, kolorowe szkło, piękne poduszki, WEŁNIANE! koce i meble z certyfikatem FSC. Produkty oznaczone logo FSC® są wykonane z drewna pochodzącego ze zrównoważonych zasobów leśnych, w których zapewnione są odpowiednie warunki dla środowiska, zwierząt i ludzi.

Kącik wypoczynkowy w ogrodzie zimą? To się uda z Jysk!

Mnie zachwycił komplet mebli BEDER. Meble składają się z czarnego, lakierowanego drewna i płóciennych taśm. Proste formy i minimalizm kolorystyczny to to, czego szukałam do mojego ogrodu. Podwójna sofa, dwa fotele oraz leżanka, to zestaw, który pozwoli nam na letni wypoczynek w komfortowych warunkach. Zimą, przy odpowiednich warunkach też możemy korzystać z tego kącika. Wystarczy rozpalić ogień w palenisku. Do tego wełniany koc i herbata z malinami i imbirem. To są plusy łagodnej zimy bez śniegu.  

Jadalnia w ogrodzie, tylko ze sprawdzonymi meblami!

 Stół do jadalni był wyborem oczywistym. Podczas ostatniego Meetblogin świetnie sprawdziły się ogrodowe stoły Jysk z kolekcji Jersore. To bardzo prosty stół z czarnego aluminium. Lekki, więc łatwo go ustawić w dowolnym miejscu. Do tego modelu stołu będą pasować niemal wszystkie krzesła. Ja wybrałam proste, ale bardzo wygodne (również testowane na Meetblogin) krzesła Sandved. Są łatwe w montażu, bo składają się z dwóch elementów, stelaża i siedziska. Wykonane są z plastiku i stali malowanej proszkowo, co zabezpiecza przed korozją. 

 

 

Mój jadalniany komplet mebli ogrodowych uzupełnia barek Vallebo. To świetny pomocnik. Podczas przyjęć można ustawić na nim napoje czy dodatkowe naczynia. Już nie mogę się doczekać pierwszego przyjęcia w ogrodzie. Tymczasem zapraszam do obejrzenia jak udało mi się przygotować mój ogród w Bożonarodzeniowej aranżacji.

stylizacja: Ula Michalak, zdjęcia: Karolina Grabowska, Kaboompics