JYSK – moje ulubione produktu z oferty.

Już od kilku lat, z początkiem jesieni wypatruje zaproszenia na premierę nowej kolekcji marki JYSK. Dlaczego? Bo od kilku lat właśnie Jysk zaskakuje mnie, żeby nie powiedzieć zachwyca, kolejnymi produktami wprowadzanymi do oferty. Muszę powiedzieć, że to jeden z moich ulubionych sklepów z dekoracjami do wnętrz.

W moim domu znajdziecie wiele elementów wyposażenia i dekoracji, które wybrałam z oferty JYSK. Pewnie pamiętacie ten stół i krzesła, które stoją na tarasie i o które tak często pytają obserwatorzy na Instagramie. To właśnie meble z JYSK. Podobnie jak komplet mebli ogrodowych Beder wykonanych z drewna twardego FSC. Wśród mebli do wnętrz moja ulubiona kolekcja to Virum. Mam stolik RTV, który ja wykorzystuję jako konsolę za kanapą oraz stoliki pomocniki, które mi służą jako stoliki nocne. O pudełkach dekoracyjnych, poduszkach czy nizliczonych kocykach nawet nie wspomnę.  

Bawełniana i lniana pościel, ręcznie wykonywane szkło, świetny design ceramiki to również moje ulubione i często kupowane produkty w JYSK. Dziś postanowiłam zestawić najciekawsze propozycje jakie znalazłam na stronie JYSK i jakie mogłyby się znaleźć w moim koszyku. 

Wazony.

Szkło z JYSK to często ręcznie wykonane przedmioty od polskich producentów. Formą nawiązują do światowych trendów. A wszystkie po wyjątkowo przystępnych cenach od 10 do 60zł !!!

Kolorystyka tych wazonów to krzyk mody. Barwy ziemi to nieustający hit od kilku sezonów.

Ceramika z oferty JYSK

nawiązuje do eco trendu oraz do rękodzieła, które wciąż zyskuje na popularności.

Te świeczniki w obłych kształtach,

podobnie jak wcześniej wazony to odpowiedź marki na obowiązujące tendencje.

Dekoracyjne poduszki z JYSK

to jeden z moich faworytów w każdej kolekcji. Te wybrane przeze mnie w tym zestawieniu to mix najmodniejszych kolorów. Poduszki potrafią być szalenie drogie, a to jeden z łatwiejszych sposobów na zmianę aranżacji w salonie. Te z JYSK są w bardzo dobrych cenach. Pozwalają bawić się stylizacją i zmieniać ją co sezon.

Uwielbiam pościel z JYSK.

W tym przypadku nawet bardziej niż estetyka liczy się dla mnie jakość tkaniny i skład. Ta z JYSK jest bardzo ładna, plus już za około 100zł kupisz zestaw pościeli ze 100% bawełny!

Nawet takie przedmioty, które zazwyczaj chowamy głęboko w szafkach, w JYSK są bardzo ładne! Mówię tu o koszach na śmieci czy szczotce do zmiatania. Sami zobaczcie. Już nie będziecie się wstydzić swojej gąbki do mycia naczyń! Dodatkowo tu również zadbano o środowisko. Do wyrobu szczotek użyto bambusa, a gąbka jest z sisalu, materiału pochodzenia roślinnego.

To co wpiszecie na Waszą listę zakupów?

Na koniec jeszcze kilka zdjęć, relacji ze spotkania z marką JYSK z Gdańsku.

#jesienzJYSK

Prezentacja nowej kolekcji odbyła się w nowych apartamentach wybudowanych w Gdańsku, tuż nad Motławą.
Dziękuję JYSK, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu :)
Za powodzenie nowej kolekcji!