4 letnie trendy we wnętrzach, które kocham.

Jako matka pierwszoklasistki zaczęłam oficjalne odliczanie do wakacji. Wspieram w utrapieniach porannego wstawania i wczesnego kładzenia się spać, choć za oknem wciąż widno. Mimo, że pogoda ciągnie na spacer, rower, rolki ostatkiem sił motywuję ją do prac domowych. Przygotowuję letnie koktajle na śniadania, a popołudniu zabieram na lody. Również nasz dom zrzucił „ciężkie stylizacje” na rzecz tych, inspirowanych wakacjami. Przecież już za chwilę, za momencik ukochany dla wszystkich czas, lato!

Panująca od kilku sezonów moda na tropiki już na dobre zagościła w ofercie sklepów. Tym łatwiej o namiastkę wakacji we własnym domu. Liście monstery, rajskie kolory, różowe flamingi, ananasy, to atrybuty tak nadchodzącego lata jak i mody. Przygotowałam kilka aranżacji inspirowanych wakacjami, pokazujące letnie trendy we wnętrzach. Kochani, obieramy kierunek na Bali! :)

1.Letni odcień różu.

Kolor wakacyjnych drinków, lodowych deserów teraz można odnaleźć na wnętrzarskich dekoracjach. Pledy, poduszki, porcelana. Do tego świetnie komponuje się ze złotem!

patera Grinchi, home-you koc Flossy, home-you, poszewka Pompon, home-you

2. Egzotyczne wzory.

Liście monstery, bananowca czy innej rajskiej roślinności to must have letnij stylizacji. Od dłuższego takie wzory królują na tapetach i tkaninach. Teraz również na ceramice i porcelanie! Żywa roślinność zawsze wskazana! Te trendy we wnętrzach panują drugi sezon.

zastawa stołowa Dientes, home-you

zastawa stołowa Leasi, home-you

patera Grinchi, home-you

sztućce Flavius, home-you

3. Rajskie ptaki.

Na równi z soczystą, egzotyczną zielenią oszaleliśmy na punkcie motywów inspirowanych dzikimi ptakami rodem z tropikalnych lasów i plaż. Flamingi, papugi, tukany opanowały wnętrzarski design. I dobrze. Czy może być coś bardziej wakacyjnego? Letnie trendy we wnętrzach opanowała bujna, tropikalna roślinność i egoztyczne zwierzęta.

wieszak na biżuterię Flamingos, home-you poszewka Axel, home-you

4. Złoto.

Synonim luksusu i elegancji, ale także słońca i pięknej opalenizny. Złote dodatki na dobre zagościły na salonach i nie mają zamiaru oddać panowania innym metalom, przynajmniej nie w najbliższym sezonie. Są silnym punktem, gdy wymieniamy letnie trendy we wnętrzach.

patera Ava, home-you

poszewka Skiny, home-you

patera Goldenish, home-you

A jaki jest Twój wakacyjny kierunek?

stylist: Ula Michalak, photos: Karolina Grabowska, Kaboompics

Napisz komentarz