Decorations, Interior

19 pomysłów na kącik śniadaniowy. //19 breakfast nook design ideas.//

26/01/2016

source: onekingslane

Należę do tych szczęśliwców, którzy mają jadalnię. Chwile z rodziną spędzone podczas niedzielnych, niespiesznych śniadań przy stole są bezcenne. Wszyscy w piżamach i szlafrokach z miską płatków, goframi, kubkiem kakao czy kawą, wedle uznania.

Wieczorne rozmowy przy przedłużających się kolacjach. Przecież tyle się wydarzyło, tyle jest do opowiedzenia. Cudowny czas. Uwielbiam patrzeć jak moje dzieci rysują przy stole. Pewnie za chwilę będą tu odrabiać lekcje. Właśnie dlatego, a nie z żadnego innego powodu uważam, że stół jest bardzo ważnym, jak nie najważniejszym meblem w moim domu. Warto zadbać aby takie miejsce znalazło się w każdym domu. Jeśli mieszkasz w ogromnej rezydencji to nie kłopot przeznaczyć jeden z pokoi na jadalnię. Jeśli jesteś jednak szczęśliwym posiadaczem „ciasne, ale własne” kompromisem może być śniadaniowy kącik. Dlatego dziś wybrałam 19 fantastycznie zaaranżowanych kącików śniadaniowych wydzielonych w kuchni. We wszystkich kolorach i stylach. Pięknie udekorowane. Równie stylowe co funkcjonalne. Z ławką w wykuszu, która może stanowić dodatkowy schowek na rzeczy, z finezyjnym żyrandolem, lub bardziej subtelne, monochromatyczne.

1 source: thekitchn

2 source: bgh

3  source: bgh

4 source: bgh

5 Photo by Julia Brenner; Photo by Tony Vu

6 source: AD

7 source: AD

8 source: houseofturquoise;  lauren-nelson.com

9 source: mydomaine.com;  organized-clutter.tumblr

Zainspirowałam Cię?

heart

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply anka 05/02/2016 at 11:14

    Taka wersja ławek nie ma nic wspólnego z tymi topornymi które były modne w Polsce kilka lat temu. W takiej wersji powstanie kącik jadalny w mojej kuchni za kilka lat- jak już przeniosę stół do jadalni, która powstanie w pokoju najstarszej córki:)) Pierwsza i druga propozycja najlepsza :))

  • Leave a Reply