Decorations, Interior

Wnętrza w szarościach. //Gray interior ideas.//

04/03/2015

source: homeadore.com

Wnętrze w odcieniach szarości wcale nie musi być nudne. Różnorodność odcieni już gwarantuje urozmaicenie. Do tego mnogość materiałów czy faktur na meblach i dodatkach sprawi, ze nawet takie monochromatyczne wnętrze będzie przytulne i ciekawe. Szary jest beton i stal. Szare mogą być tkaniny i drewno. I to właśnie urozmaicenie zastosowanymi materiałami może sprawić, iż szare
wnętrze będzie interesujące, nie banalne i ciepłe.


Szary to uniwersalny kolor. Sprawdza się doskonale we wnętrzach we wszelkich stylach. Czy to nowoczesny apartament urządzony w za pomocą stali i szkła czy tradycyjne mieszkanie w stuletniej kamienicy, szarość sprawdzi się doskonale. To również doskonały kolor bazowy. Najlepsza scenografia zarówno dla białych mebli, które lepiej będą się prezentować na szarej niż na białej ścianie. Dodatkowo jeśli pragniesz wprowadzić kolor do wnętrz, na przykład na dodatkach czy dekoracjach, szarość ścian będzie perfekcyjnie korespondować z niemal każdym innym kolorem.
Szare wnętrza są bardzo eleganckie. Szare ściany ozdobione sztukaterią to piękna scenografia i podstawa na pewno udanej aranżacji.
Nie jest to kolor przed którym należy się wzbraniać. Raczej korzystajmy z bogactwa jego odcieni i wykorzystujmy potencjał jaki w tym kolorze tkwi.

Found on buzzfeed-horz Found on buzzfeed and lovely-market.fr

Found on decoholic_org Found on decoholic.org

Found on home-designing_com-horz Found on home-designing.com and stylemepretty.com

Found on thebooandtheboy_com-horz Found on thebooandtheboy.com and travaux-de-peinture-a-paris.fr

lizmarieblog_com Found on lizmarieblog.com

Zack Sheppard Hedrick Magazine-horz Photo Zack Sheppard for Hedrick Magazine and unknown source.

Więcej inspiracji z szarościami we wnętrzach znajdziesz w Szarej strefie w magazynie Westwing.

heart

You Might Also Like

3 komentarze

  • Reply ingie 04/03/2015 at 22:57

    Trudno jest pomalować na własną rękę pomieszczenie na szaro; może miałam pecha, ale próbowałam już trzech firm, różnych odcieni i za każdym razem wychodziło to albo niebieskawe, albo z odcieniem fioletu. I to dopiero na całej ścianie, próbka zapowiadała się dobrze… Trzeba uważać. Ale jak się trafi, efekt może być cudny.

  • Reply Wiola 07/03/2015 at 11:23

    A mnie powoli szarości zaczynają już męczyć. Za długo i za dużo :( Ale nadal czasem mi się podobają :)

  • Reply Marg 11/12/2016 at 21:22

    duzo zalezy od skali/wielkosci pomieszczenia i oswietlenia czy wielkosci okien , w malych pomieszczeniach z malymi oknami szarosc nie pasuje .

  • Leave a Reply