Interior, Interior designer

Paryski apartament wybitnych architektów. //The house of Patrick Gilles & Dorothée Boissier in Paris.//

06/03/2015

W Paryżu święto mody. Trwa Paris Fasion Week. Pomyślałam, że nawiąże do tego przecudownego miasta, jednego z moich ukochanych miejsc na świecie. Zapraszam Cię na tour po cudownym francuskim apartamencie pary fantastycznych architektów i designerów Patricka Gillesa i Dorothée Boissier.

To wspaniała 300 metrowa rezydencja zlokalizowana na Boulevard Malesherbes w Paryżu z orginalymi sztukateriami. To przykład zachwycającej dziewiętnastowiecznej, francuskiej architektury połączonej z nowoczesnością. Wysokie sufity, ogromne, francuskie okna i wszechobecna biel, przestrzeń, światło i swoboda. Tak w jednym zdaniu opisałabym to wnętrze. Jestem zachwycona, a Ty?

//Amazing house of Patrick Gilles & Dorothée Boissier in Paris. This 300sqm residence is the creation of perfect home. High ceilings, large open spaces, french windows and classical moldings bringing the essence of classical living in the foreground. This apartment is a joy where 19th c. architecture coincides with a 21st c. lifestyle. Love it, and You?//

Gilles-et-Boissier-home-yatzer-10-horz

Gilles-et-Boissier-home-yatzer-11-horz

Gilles-et-Boissier-home-yatzer-19-horz source: yatzer.com

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Ewa 07/03/2015 at 10:09

    Ja również jestem zachwycona. Bogate, eklektyczne wnętrze. Bardzo ciekawa, minimalistyczna kuchnia z dodatkiem marmuru. Pozdrawiam :)

  • Reply pinky 13/03/2015 at 12:30

    Pięknie ale podejrzanie nieskazitelnie. Mieszkanie wygląda jakby nikt w nim nie mieszkał. Pusta łazienka, w pokojach bibeloty tylko w kolorze dopasowanym do głównych nurtów kolorystycznych i rzecz w którą nie uwierzę, zupełnie pusta kuchnia. Rozumiem, sesja zobowiązuje ale w efekcie mieszkanie jest chłodne i nieco onieśmielające. Żeby chociaż gdzieś jakiś sweterek niedbale przerzucili, ręczniczek zawiesili :)

  • Leave a Reply