Tubądzin na Cersaie 2021

Targi Cersaie to dla firm z sektora łazienkowego jedna z ważniejszych imprez w Europie. W tym roku marka Tubądzin zaprosiła kilkoro blogerów oraz prasę do odwiedzenia swojego stoiska na wspomnianej imprezie. Stworzyło to również doskonałą okazję do zaprezentowania najnowszych kolekcji marki Tubądzin, zaprojektowanych przez Maćka Zienia, który to współpracuje z Tubądzinem od 15 już lat!

Na przełomie września i października, na zaproszenie marki Tubądzin, odwiedziłam targi Cersaie. To moja pierwsza wizyta na tej imprezie. To wydarzenie skupia marki, które w swojej ofercie prezentują przede wszystkim elementy wykończenia łazienek, takie jak płytki ceramiczne. Stąd też obecność na Cersaie, kluczowego na naszym rynku dostawcy jakim jest Tubądzin.

Marka, wykorzystując okazję zaprezentowała nowości w ofercie, płytki wielkoformatowe, inspirowane kamieniem, opalem w szczególności, jak również płytki wielkoformatowe, dekorowane w masie.

Największą popularnością i najbardziej wyczekiwana była jednak kolekcja płytek, którą dla marki Tubądzin stworzył po raz kolejny projektant, Maciej Zień. Kreator mody i projektant wnętrz powrócił wspomnieniami do swoich podróży w dwa różne zakątki świata – do Paryża i Tulum. Zachwycony otaczającą go rzeczywistością, pełną piękna i niepowtarzalnych elementów, wykreował dwie całkowicie odmienne kolekcje płytek – wysmakowaną i elegancką Sophisticated oraz pełną swobodnego wyrazu kolekcję Boho.

Kolekcja Sophisticated to elegancja oparta na rysunku marmuru i szlachetnej zieleni z dodatkiem ponadczasowego złota.

Jeśli kolekcja Sophisticated jest dla Was zbyt oficjalna, projektant przygotował bardziej nieformalna kolekcję Boho, nawiązującą do wolności, swobody, natury. Stąd jasna kolorystyka inspirowana barwami przyrody,

A poniżej kolekcje, które zrobiły na mnie duże wrażenie. Pierwsza to właśnie mozaika z wyżej wspomnianej kolekcji Boho Macieja Zienia.

Dziękuję marce Tubądzin za to zaproszenie. To była prawdziwa przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękuję Tomkowi Korowczykowi, rzecznikowi Tubądzina za świetną organizację.