Jak zamienić sypialnię w pokój hotelowy dla gości. 

Polska gościnność jest znana na całym świecie. Uwielbiamy podejmować znajomych i rodzinę na obiadki czy kolacje, a zdarza się, że i na kilka dni. Jest to najczęstszy powód dla którego decydujemy się na zakup rozkładanej sofy. Dobrzy gospodarze na jedną czy kilka nocy przenoszą się do salonu, oddając do dyspozycji sypialnię goszczącej mamusi czy bratu z rodziną.

Jak zatem przygotować naszą sypialnię, aby goście czuli się w niej komfortowo, nieskrępowanie i wygodnie? Oto kilka sugestii.

1.Zainwestuj w dobre łóżko! To główny punk w tym wnętrzu. Tak jak dla komfortu Twojego codziennego snu tak jak i dla Twoich gości ważne jest, aby było wygodne nie tracąc na estetyce. Pamiętaj o dobraniu właściwego materaca zgodnie z aktualnymi zaleceniami fizjoterapeutów.

poszewki home&you: Tearo, Pompon, Bullets,

2.Wystylizuj stolik boczny. Świeże kwiaty, karafka z wodą czy najnowsze magazyny, nawiązujące treścią do pasji i zainteresowań gości to prawdziwie miły gest, który z pewnością zostanie zauważony i doceniony.

świecznik home&you Lunet, wazon home&you: Mirroro,

3. Zadbaj o poczęstunek. Zorganizuj mini bar. Na blacie komody, bądź na dostawionym stoliku ustaw przekąski i napoje, aby goście nie byli zmuszeni wieczorami buszować po kuchennych szafkach.

szkło stołowe home&you

4. Odpowiednie oświetlenie. Nocne lampki są równie ważnym elementem dla mieszkańców jak i  dla gości. Dla tych ostatnich jest to o tyle ważny aspekt, że nie znając dobrze wnętrz, łatwiej będzie im się przemieszczać korzystając z subtelnego oświetlenia, które jednocześnie nie będzie przeszkadzać innym.

lampa home&you Mirrori

5. Nie zapomnij o przygotowaniu miejsca na rzeczy swoich gości. Mniejszy problem jak nocuje przyjaciółka, bo zasiedziałyście się wieczorem przy plotkach. Jednak, gdy gościsz kilka osób na kilka dni, musisz się liczyć z tym, że dla komfortu powinnaś zapewnić im minimum miejsca w szafie w sypialni i w łazience na kosmetyki czy na inne rzeczy osobiste.

komplet kosmetyków home&you Brilan

szkatułki home&you

stylist: Ula Michalak, photos: Karolina Grabowska, Kaboompics

Comments

  • 05/03/2018

    Wow, przepiękne meble, kolory i sam klimat. Z pewnością to wnętrze, w którym każdy chętnie by odpoczywał i spędził czas.

Napisz komentarz