Events, Product/Shop

Inwestycja w wiedzę, czyli kurs stylizacji wnętrz.

12/06/2015

Jakiś czas temu ukończyłam kurs stylizacji wnętrz, na który zaprosiła mnie firma szkoleniowa CREATOR. Markę tą od kilkunastu lat tworzą profesjonaliści, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się z uczestniczkami kursu przez 3 weekendy na wykładach i zajęciach praktycznych.

Rola kolorów, inspiracje naturą, sztuka światła i cienia, aranżacja stołów i całych wnętrz a nawet podstawy rysunku technicznego to przedmioty, które przybliżali nam znakomici wykładowcy Dominika Dyl, Miłosz Kowalski, Wanda Modzelewska, Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska i Agnieszka Augustynowicz. Dzięki gościnności kilku salonów z artykułami dekoracji wnętrz mięliśmy okazję poznać wiele fantastycznych mebli i dodatków. Swoje nieograniczone kolekcje lamp zaprezentowała nam Luminosfera, niesamowite grzejniki – dzieła sztuki widzieliśmy w salonie Jaga a piękne tkaniny i tapety mogliśmy podziwiać w Janczarski Studio. Cały kurs kończył się konkursem na aranżację przestrzeni w salonie BoConcept, gdzie udało mi się, wraz z Dagmarą z Forelements, zdobyć drugie miejsce.

Kurs polecam zarówno laikom, którzy interesują się stylizacją wnętrz; pasjonatom, którzy z kolei uwielbiają aranżować na nowo własny dom; a także osobom, którzy pragną usystematyzować swoją wiedzę bądź szukają ciekawych pomysłów na życie i pragną podjąć pracę w zawodzie stylistki wnętrz.

1

2

3

7

8

9

5

4

 

photos: Przemysław Borys

heart

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply