Interior

Monochromatycznie nie znaczy nudno. //No color Hamptons home.//

15/06/2015

Mam nowe uzależnienie. Odkryłam nowe źródło kontaktu z czytelnikami i obserwatorami i jestem zachwycona. Snapchat jest jeszcze bardziej spontaniczy i przez to bardziej wiarygodny niż Instagram, który nadal żywię ogromną sympatią. A zatem zapraszam do śledzenia kolejnego profilu: Snapchat: interiorsdesign. Będziesz „bardzo” na bieżąco z moimi działaniami, których ostatnio rzeczywiście jest wiele. Ta aktywność daje mi dużo energii i motywacji. Czasem czuje się naprawdę zmęczona ale to bardzo pozytywne zmęczenie bo pozostawia satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Trochę to brzmi enigmatycznie ale to przez to, ze ostatni tydzień stał pod znakiem #missiontopsecret. O tym projekcie dowiecie się więcej pod koniec wakacji. Zapewniam, warto czekać :).

Nowy tydzień zacznę prezentacją pięknego domu projektantki wnętrz i biżuterii Lisy Jackson. Wnętrze jest bardzo monochromatyczme. Dominują odcienie bieli i szarości. Jednakże dom jest bardzo przytulny i ciepły w wizualnym odbiorze, a jak zapewnia gospodyni, jest również przyjazny do mieszkania dla całej rodziny. Z pewnością wpływ na to ma zastosowanie drewna, wykładzin oraz innych tekstyliów.

Zapraszam na Home Tour po domu w Southamptons.

//In fact you won’t find any color at all in this home. But Lisa Jackson, jewelry and interior designer is happy in her home. Check out this monochrom but beauty house in Southamptons.//

1

2

3

5

6 source: WERANDA

heart

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Aniela 16/06/2015 at 11:17

    Taka garderoba wpisałaby się świetnie w monochromatyczne wnętrze
    http://punktsiedzenia.net/garderoba-marki-zajc/

  • Leave a Reply