UPSTYLE YOUR HOME. Jak wprowadzić Rose Quartz do wnętrza. //How to use Rose Quartz in your home.//

Jak już wiesz Rose Quartz to jeden z kolorów roku wg Pantone. To piękny, subtelny odcień różu, który może mieć wszechstronne zastosowanie w Twoim domu. Od zasłon w sypialni po świeczniki w łazience. Dziś zebrałam kilka pomysłów jak wprowadzić Rose Quartz do wnętrz. Na tkaninach, ceramice, nawet na melatu róż prezentuje się pięknie. Czy to w wersji luksusowej jakim może być różowe złoto czy bardziej rustykalnej w przypadku lnu barwionego.

Mimo, iż kolor kojarzy się dość infantylnie, znalazłam zastosowanie nie tylko w pokoju dziecięcym. Tu jest on oczywisty. Zobacz jak wprowadzić Rose Quartz, który jest kolorem roku 2016, do różnych wnętrz w Twoim domu.

1.Jako, że to kolor roku wg Pantone, pierwsze skojarzenie pada na farbę. Rose Quartz pięknie prezentuje się na ścianach w sypialni, jadalni a nawet w łazience.

1 source: Bloomingville; Saarmanche.

4 source: Casavuge.globo; Alvhem Mäkleri & Interiör.

2. Jeśli duże płaszczyzny w różu to dla Ciebie za wiele, możesz skupić się na dekoracjach i dodatkach. Sztućce z różowego złota czy obrus to rozwiązanie dla tych, którzy preferują róż na subtelnych detalach.

2 source: Brabbu.com; Broste Copenhagen.

3. Dywan, (4)obraz, (5)niewielki mebel to kolejne pomysły, jak wprowadzić Rose Quartz do wnętrza. Również (6)drzwi prezentują się fantastycznie.

3 source:Casavuge.globo; Estmagazine. 5 source:Pömpeli; pic: Jillian Harris.

7. Róż w sypialni wydaje się być naturalny. Subtelny, delikatny, uspokajający.  UWAGA! Pościel lniana czy bawełniana w Rose Qaurtz może zatrzymywać w łóżku na dłużej :) 6 source: Vtwonen; Etsy.com 7 source: Styleathome; Vtwonen

A poniżej kilka produktów z ofert sklepów internetowych, które szczególnie mi się spodobały i nawiązują do dzisiejszego tematu.  11 12 1.Podpórki do książek, agat ze złotem; blisshomeanddesign.com

2. Stolik kawowy; fab.com

3. Lampa, podstawa to połączenie miedzi i betonu; barkerandstonehouse.com

4. Podstawki pod talerze i kubki, agat i złoto; blisshomeanddesign.com

5. Komplet miedzianych pojemników. Możesz zastosować w domowym biurze a nawet w kuchni; rejuvenation.com

6. Piękny fotel w stylu art deco; Julius Chair marki Carlyle Collective; deringhall.com

heart

Comments

Napisz komentarz