UPSTYLE YOUR HOME. Odrobina luksusu we wnętrzu.//Touch a luxury in your home.//

Kochani, od kilku tygodni przewija się temat luksusowych wnętrz. Co sprawie, że wnętrze jest luksusowe a nawet co więcej, co powoduje, że czujemy się w nim luksusowo. Parafrazując trendwatcherkę Christina Wiklund czy Dagmarę Jakubczak, blogerkę i projektantkę, wnętrze luksusowe definiują detale. To może być sztukateria, szlachetne tkaniny, naturalne drewno, dzieło sztuki, ikona designu czy inny, nawet niewielki element wystroju, który spowoduje, że będziemy dane wnętrze określać jako luksusowe.

Czy moja rustykalna kuchnia może nabrać bardziej szlachetnego charakteru? Czy jakiś element może sprawić, że zwykła łazienka nabierze szlachetnego sznytu?

Gdy pierwszy raz ujrzałam ten nowatorski projekt bardzo mnie zachwycił. Dlaczego? A dlatego, że od czasu AXOR Starck V nie widziałam tak niezwykłej baterii. Nie sądziłam, że można wynaleźć koło dwa, a nawet trzy razy. Wspomniany, rewolucyjny projekt bo baterie drewniane. W trzech gatunkach drewna do wyboru, odpowiednio zaimpregnowane i wykończone lakierem na wysoki połysk. Musisz przyznać, że robią wrażenie.

1

24214044062_52d845da53_b

2

Podobnie jak bateria marki Axor zaprojektowana przez Phillipe Starck’a tak i produkty Green Home Design są w swojej formie bardzo nowoczesne a zastosowane rozwiązania kwalifikują je wręcz jako nowatorskie. Z jednej strony szklana wylewka z wirującym strumieniem wody, który wprost pokonuje siłę grawitacji z drugiej trzon baterii otulony naturalnym drewnem. Piękne, a co ważne również praktyczne i funkcjonalne. Zastosowanie odpowiedniej technologii, testowanej przez półtora roku daje gwarancję, że drewno na bateriach sprawdza się doskonale. Zresztą, od jakiegoś czasu stosuje się już ten materiał do budowy wanien czy umywalek. Dlatego drewniana bateria nikogo nie powinna dziwić. A jednak. Mnie wprowadziła w osłupienie i szczery zachwyt.

Po za właścicielami firmy Green Home Design będę pierwszą osobą, która ma zaszczyt testować drewniane baterie w moim domu!

24322255005_b555b31330_b

23695419053_cf54bbd30a_b

23695414323_fda4190122_o

24296070116_860d4d2a04_b photos: Karolina Grabowska, Kaboompics.com

Na tą chwilę zobacz jak fantastycznie prezentują się w mojej kuchni i łazience a ja z czasem podzielę się opinią na temat korzystania z tego niezwykłego produktu.

//Dziękuję marce Green Home Design za pomoc w realizacji publikacji.//

heart

 

 

Napisz komentarz