UPSTYLE YOUR HOME. 17 spektakularnych zagłówków. //17 of awesome headboards.//

Łóżka musi być wygodne, zagłówek przede wszystkim spektakularny. Ale wezgłowie to nie tylko piękne ukoronowanie łóżka ale i bardzo funkcjonalny element. Czytając książkę wieczorem czy przeglądając czasopisma wygodniej jest oprzeć się o miękki i przytulny zagłówek niż o twardą i zimną ścianę. Nie doceniałam tej części łóżka, póki sama nie zamontowałam miękkich paneli w swojej sypialni. Wyglądają dość nowocześnie i przełamują rustykalną tapetę od NLXL. Lubię takie eklektyczne połączenia. Tym bardziej, że tak jak już wspominałam moja estetyka się zmienia i kieruję się w stronę koloru i klasyki, odchodząc od industrialu i rustykalnego stylu.

Zagłówek można kupić jako integralną część łóżka, zamówić osobno bądź wykonać samemu czy przy pomocy tapicera. Nieskończona ilość kształtów, oraz dekoracji daje nam wiele możliwości. Pikowania, tapicerskie gwoździe dodają nawet prostym formą bardzo eleganckiego charakteru. Do tego te piękne tkaniny w soczyste kolory. Może przyjdzie taki dzień, że odważę się na projekt DIY tapicerowanego zagłówka.

Tymczasem napawaj się bogatym zbiorem inspiracji i pomysłów na eleganckie zagłówki.

1 source: 30avibe Photography;  Highgate House 2 source: Bria Hammel Interiors;  Casabella Home Furnishings & Interiors 3 source: DWL Photography  4 source:  Jodi Mellin Interiors;  Waterleaf Interiors  5 source:  Kemble Interiors, Inc; Paula Deen Home 6 source:  Highgate House;  Waterleaf Interiors  7 source: Waterleaf Interiors 8 source: Waterleaf Interiors

Który podoba Ci się najbardziej? Potrafiłabyś się zdecydować?

Słodkich, pięknych snów.

heart

Comments

Napisz komentarz