#meetblogin2020 to więcej niż spotkanie blogerów wnętrzarskich

W dniach 9-10 września w środku lasów barlineckich, odbyła się ósma edycja #meetblogin2020, spotkanie przyjaciół, których łączy wspólna pasja, wnętrza i design.

Wydarzenie to przez lata zyskało rangę, popularność i sympatię tak uczestników jak i partnerów. Taka opinia obowiązuje i obliguje mnie i współorganizatorów, aby każdego roku stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej, aby program spotkań był interesujący, nawiązujący do trendów i inspirujący.

Od ubiegłorocznej edycji #meetblogin2020 jest imprezą niezależną, nie złączoną z żadnym wydarzeniem branżowym. To pozwala na kreowanie tego spotkania dokładnie wg potrzeb uczestników i partnerów, w nieskrepowanej i przyjaznej atmosferze.

W nawiązaniu do trendów i oczekiwań na miejsce tegorocznej edycji wybraliśmy przestrzeń blisko natury, gdzie można odnaleźć spokój i odprężenie. Sielskość, którą odnaleźliśmy pozwoliła otworzyć umysły i serca na nowe doświadczenia, wiedzę i bardzo zmotywowała do działania. Tegoroczna edycja #meetblogin2020 odbyła się w środku lasów barlineckich, w otoczeniu Leśniczówki Przyłęsko.

#meetblogin2020 z założenia to platforma do wymiany doświadczeń i budowania relacji w ramach blogosfery wnętrzarskiej oraz pomiędzy twórcami i przedstawicielami biznesu. Przez lata ta wieloosobowa grupa stałą się paczką przyjaciół. Co roku widzę jak kobiety, które przyjeżdzają na #meetblogin uśmiechają się do siebie coraz szerzej i coraz szerzej otwierają serca dla siebie nawzajem. Zachwyca mnie atmosfera #meetblogin. Ciepło, życzliwość, pomoc, troska, wsparcie, przyjaźń, empatia to słowa kluczowe opisujące klimat #meetblogin. I wiecie co… jestem z tego dumna! Raduje się jak dziecko, gdy widzę dorosłe kobiety, które wpadają sobie w ramiona, a mogłyby przecież rywalizować. Dziewczyny, jesteście wspaniałe, uwielbiam Wasze towarzystwo. Dla Was chce mi się pracować!

#meetblogin nie miał by miejsca, gdyby nie marki, firmy, które w swoich strategiach stawiają na kontakt z twórcami internetowymi.

Do współpracy w tym zaprosiłam leaderów branżowych, marki PURMO, GROHE, JYSK, PRIMACOL, AGATA RAUCH CONSULTING, ROSENTHAL, KARTELL, OPOCZNO, BARLINEK, SELFIA, a także marki wspierające NEBA, kostemtyki do pielęgnacji tatuażu i KARMA, pożywne batony. 

Tegoroczni partnerzy w proponowanych spotkaniach kładli nacisk na radość życia i wszelkie aspekty z tym związane. Począwszy od znaczenia wody, gospodarki wodą i jej wpływie na nasze życie i otoczenie (GROHE), na poszukiwaniu pasji, wzbudzaniu kreatywności, wyzwoleniu ekspresji poprzez uruchomienie wrażliwości na sztukę, kończąc (AGATA RAUCH CONSULTING, ROSENTHAL, PRIMACOL)

PURMO zaprosiło do poszukiwań szczęścia i na wycieczkę dookoła świata po radość życia. JYSK, z kolei zwrócił uwagę na zmysły i na swoich warsztatach zaprezentował jak stworzyć naturalne kosmetyki. 

Zapraszamy do śledzenia relacji z #meetblogin2020 poprzez w/w hashtag na kanałach social media.

Dzięki marce Agata Rauch Consulting blogerki poznały styl życia La Dolce Vita, a także, wykorzystując tapety Londonart i ramki JYSK stworzyły własne małe dzieła sztuki.
Rosenthal w ramach celebracji 30 lecia zaproponował uczestnikom stworzenie jubileuszowej kolekcji porcelany #MariaMeetblogin2020
Primacol prezentował nowe efekty dekoracyjne w swojej palecie produktów. Malowanie blogerkom nie jest obce, pędzla i farb się nie boją :)
Wspólne selfie, obowiązkowe. Poliszdesign i ConchitaHome
Grohe namawia do zdrowego stylu życia. Nie tylko do picia wody filtrowanej prosto z kranu Grohe, ale również pokazało jak przygotować szybko pożywny i zdrowy koktajl.
Jysk wie co kobiety kochają. W ramach spotkania przygotowywaliśmy naturalne kosmetyki.
#meetblogin2020 to praca i zabawa, praca przez zabawę i zabawa pracą.
Wraz z Purmo przeżyliśmy podróż dookoła świata w poszukiwaniu definicji szczęścia