#meetblogin2020 – ósmy zjazd blogerów wnętrzarskich

W dniach 9-10 września odbędzie się ósma edycja #meetblogin2020, ogólnopolskiego zjazd blogerów wnętrzarskich. 

Wydarzenie to przez lata zyskało rangę, popularność i sympatię tak uczestników jak i partnerów. Tegoroczna edycja będzie pełna niespodzianek i zaskoczeń. Wyjątkowe będzie już samo miejsce spotkań.

Mam zaszczyt być inicjatorem wydarzenia i głównym organizatorem tych spotkań. Cieszę się, że jednym ze „skutków ubocznych” jest to, że #meetblogin od lat zrzesza i wspieraa środowisko blogerów wnętrzarskich.

Od ubiegłorocznej edycji #meetblogin jest imprezą niezależną, nie złączoną z żadnym wydarzeniem branżowym. To pozwala na kreowanie tego spotkania dokładnie wg potrzeb uczestników i partnerów w nieskrepowanej i przyjaznej atmosferze. W nawiązaniu do trendów i oczekiwań na miejsce tegorocznej edycji organizatorzy szukali przestrzeni blisko natury, gdzie będzie można odnaleźć spokój i odprężenie. Gdzie sielskość pozwoli otworzyć umysły i serca na nowe doświadczenia, wiedzę i zmotywuje do działania. 

Organizatorzy zapraszają blogerów oraz partnerów #meetblogin2020 do niezwykłego miejsca, który podkreśli przyjazną i nieoficjalną atmosferę wydarzenia, jako platformy do wymiany doświadczeń i budowania tak przyjacielskich jak i biznesowych relacji. Blogerów wnętrzarskich, uczestników #meetblogin2020 gościć będzie Leśniczówka Przyłęsko, umiejscowiona jest w południowo – wschodniej części Barlinecko – Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. 

W ramach #meetblogin2020 po raz kolejny zaprosiliśmy do udziału około 20 wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich. W ramach wydarzenia przygotowalismy liczne warsztaty i spotkania, które łączy wspólny mianownik, Slow Life, enjoy life. 

Tegoroczni partnerzy, marka Grohe, Purmo czy Barlinek, pragną zwrócić uwagę na środowisko i gospodarkę cyrkularną, oraz zarządzanie zasobami. Jysk, Primacol czy Kartell pokażą ofertę nawiązującą do megatrendu jakim stał się design pod hasłem eko. Agata Rauch Consulting, agencja reprezentująca w Polsce włoskie marki z segmentu premium, przybliży włoską radość życia, a z Rosenthal będziemy świętować 30 lecie marki w Polsce. Partnerami wspierającymi #meetblogin2020 są Barlinek, Kartell, Opoczno i Selfia

Zapraszamy do śledzenia hashtagu #meetblogin2020 na kanałach social media.