Decorations, Design, Interior

Jak udekorować wigilijny stół? //Christmas table decorations.//

13/12/2014

Wigilijny stół. Oaza skupiająca najbliższych na wiele godzin wspólnego biesiadowania. Zadbajmy nie tylko o wyśmienitą strawę dla ciała, ale i zwróćmy uwagę na estetyczne uniesienia podczas kolacji. Przecież nie od dziś wiadomo, że je się również oczami. Ale jest coś jeszcze.

Pomoc zwłaszcza dla NIE perfekcyjnej pani domu. Dzięki pięknie podanym potrawom, elegancko nakrytemu stołowi, odświętnemu serwisowi na wyprasowanym obrusie, kwiatom odwrócisz uwagę nawet od najbardziej spektakularnej, kulinarnej wpadki. :) Mając to w pamięci spokojniej podejdziesz do przygotowywania wigilijnej kolacji. No chyba, że wybierzesz jeszcze prostsze rozwiązanie i zamówisz frykasy w Blikle. Tylko śpiesz się. Wigilia już za 11 dni :)

//Christmas table. A beautifully set table, elegant plates, ironed tablecloth, subtle decorations turn out all atentions  even from the most spectacular culinary mishaps. Think about it ;)//

Staffagepl-0172

Staffagepl-0283

Staffagepl-0336 (1)

Staffagepl-0325

Staffagepl-0311

photos: Karolina Grabowska, kaboompics.com

More Christmas inspiration you could find HERE!

heart

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Marta 14/12/2014 at 11:33

  Wygląda fantastycznie, pytanie, czy wyjdzie mi tak w realu;-)

 • Reply Dagmara FORelements 17/12/2014 at 11:14

  Już zapowiedziałam rodzinie, że w tym roku to ja się zajmuję stołem. Mam już pomysł, pokażę u mnie zdjęcia.
  Ta książka naprawdę inspiruje :)

 • Reply grace 26/12/2014 at 15:28

  Pięknie to wygląda. U mnie jednak było w tym roku bardziej tradycyjnie; świerk, gwiazda betlejemska, kolory złoty, zielony i czerwony. I oczywiście biały obrus. Różowe róże to chyba zbyt ekstrawagancki pomysł jak dla mnie i mojej rodziny, a przynajmniej jej starszej części. Za to przy innej okazji czemu nie. Jednak te święta, a szczególnie wigilijna kolacja musiały być taki, jak zawsze.

 • Leave a Reply