Interior design bloggers meeting in BoConcept Warsaw!

IMG_1964 copy

photos: Karolina Grabowska staffage.pl

Całą sobotę spędziłam w towarzystwie blogerek wnętrzarskich w nowym salonie BoConcept , który od grudnia mieści się w pięknych przestrzeniach apartamentowca Qbik na Woronicza 31 w Warszawie. Salon naprawdę robi wspaniałe wrażenie. Duża przestrzeń pozwala na właściwą prezentację pięknych mebli i dodatków tej duńskiej marki.

//Interior design bloggers meeting in BoConcept Warsaw!//

Świetnie prezentuje się nowa kolekcja projektu Nendo, o której już pisałam TU. W sobotę dzięki uprzejmości BoConcept mogłyśmy zobaczyć na własne oczy nowe meble a co ważniejsze dzięki cudownej Chie Piskorskiej, wykładowcy architektury, Japonki z pochodzenia, dowiedzieć się co kierowało twórcą kolekcji fusion. Inspirację origami i kulturą Japonii widać w każdym szczególe, każdego mebla i każdej dekoracji. Odkrycie odrobiny tradycji Japończyków nadało inne spojrzenie na kolekcję fusion. Dbałość o detal widać w kubkach fusion, w których na dnie czeka niespodzianka w postaci zwierzątka origami, to samo na odwrocie poduszek. Tradycję ręcznego ozdabiania ludowych strojów widać na dekoracyjnych pudełkach. Nawet powiedzenie o upływającym czasie, które w Japonii znaczy tyle co cięcie czasu znalazło swoje odzwierciedlenie w kolekcji fusion. Bo przecież nowy zegar BoConcept to prosta drewniana tarcza i nożyczki zamiast wskazówek. Zabawne, prawda :)

IMG_1423 copy

Chie Piskorska zdradza tajniki origami.

IMG_1466 copy IMG_1518 copy IMG_1520 copy

Próbuję swoich sił w konkursie origami, bezkonkurencyjna okazała się Dagmara z Forelements

IMG_1636 copy

Szaleństwo zdjęć!

IMG_1945 copy Trzy zwyciężczynie konkursów Ola z Fotobloo(g), ja i Dagmara z Forelements.

 

heart

 

You might also like:

Blog of the Year in Norway!

290713_bad3

Comments

 • 17/03/2014

  Blogerek i blogerów! :)) Było świetnie…

 • 17/03/2014

  Super! Piękne miejsce, inspirujące i wspaniali ludzie!!! :)
  Pozdrawiam ciepło Ulu :)

 • 17/03/2014

  Ula, w tym fotelu wyglądasz jak Pani Prezes :) To musiało być bardzo fajne spotkanie. Szkoda, że akurat nie mogłam w nim uczestniczyć:/
  Uściski,
  Ola

 • 18/03/2014

  Gratuluję wygranej i zazdroszczę spotkania w tak zacnym gronie :)

Napisz komentarz