Architecture, Interior, Places, which you have to visit

Hotel dla kobiet biznesu. //Hotel SPA Faltom. Best place for businesswomen in Gdynia.//

19/06/2015

Przy okazji ostatniego pobyty w Trójmieście, w związku z #missiontopsecret, zatrzymałam się w Hotel SPA Faltom w Gdyni. O #missiontopsecret, jak sama nazwa wskazuje nie mogę teraz nic powiedzieć, jednak wspominam, aby budować napięcie, bo to bardzo fajny projekt. Więcej o tym po wakacjach.

Wracając do hotelu Faltom.

Po dwóch nocach spędzonych w tym miejscu naszła mnie taka konkluzja, że to hotel idealny dla kobiet biznesu. Dlaczego? Usytuowany blisko trasy łączącej całe Trójmiasto, do tego z bardzo komfortowymi, przestronnymi pokojami, łazienkami zarówno z prysznicem jak i wanną, a do tego z basenem i całym kompleksem SPA. Panie, które przyjeżdżają do Gdyni na liczne spotkania mają doskonałą lokalizację, a wieczorem mogą udać się do jednej z kilku restauracji w hotelu lub do klubu nocnego z bilardem i kręglami, spędzić miłe chwile z lampką wina przy pięknym barze lub udać się na wymarzony relaks do strefy wellness & SPA. Doskonała równowaga pomiędzy pracą a przyjemnością.

To co zwróciło moją uwagę to absolutnie niesamowite lobby hotelu z przeszklonym dachem i kilkumetrowym, kryształowym żyrandolem. Kobiety biznesu! Hotel SPA Faltom to miejsce dla Was!

Staffagepl-3853

Staffagepl-3852

Staffagepl-3851

Staffagepl-3839

Staffagepl-3848

Staffagepl-3846

Canon 005

spabasen 076

Staffagepl-3821

Staffagepl-3809 photos: Ula Michalak,

//Dziękuję Hotel SPA Faltom cudowne chwile w Gdyni//

heart

Comments

comments

You Might Also Like

3 komentarze

  • Reply Aga Klahs 24/06/2015 at 19:30

    Ciekawe jak zareagowałaby moja Teściowa (Gdynianka), gdybym oznajmiła, że przy następnej wizycie w Trójmieście zatrzymam się w tym hotelu;)

  • Reply KM we wnetrzu 16/09/2015 at 23:13

    I ja tam byłam :) Pamiętam, że jedzenie było wyśmienite oraz grota solna świetna.

  • Reply krosstech 24/11/2015 at 14:05

    Niebanalne wnętrze. Coraz więcej takich w kraju, co napawa optymizmem.

  • Leave a Reply