Decorations, Interior

First day of spring

21/03/2013

Witajcie,

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że udało się rozwiązać problem serwera i znów mogę pisać.”smile”

Braliście już udział w konkursie? W związku z dwu dniową awarią postanowiłam przedłużyć okres nadsyłania odpowiedzi, o czym już informowałam na funpagu na FB. Możecie przysyłać maile do 27.03.2013.  Przypominam pytanie: Jak nazywa się technikę malowania mebla, charakterystyczną m.in. dla stylu prowansalskiego i rustykalnego, który wskazuje na zużycie lub celowo postarza mebel? Aby wziąć udział w losowaniu nagród: zegara i obrazu z motywem lawendy, musicie dodatkowo polubić Interiors design na Facebooku http://www.facebook.com/InteriorsDesign.blog i udostępnić na swoim statusie.

Życzę wszystkim dużo szczęścia do nagrody ufundowane przez naszych sponsorów są naprawdę super. Przypominam, piękny zegar ścienny ufundował sklep: http://www.prowansalski-styl.pl/, uroczy obrazek z motywem lawendy podarowała http://www.galerialawenda.pl/.

Jak na pierwszy dzień wiosny przystało dzisiejszy post będzie zawierał mnóstwo kwiatów. Nie patrzcie przez chwilę za okno, albo najlepiej zasłońcie je choć na chwilę monitorem komputera. Od razu poczujecie się lepiej, obiecuję. Proszę, to dla wszystkich znużonych śniegiem, zimą i mrozem….

//As the first day of spring befits today’s post will contain a lot of flowers. Do not look out the window for a moment or cover your window by computer screen. You immediately feel better, I promise. Please, this is for all the weary snow and frost in winter ….//

Trzymajcie się ciepło!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply