Decorations, Interior

Doskonały dom na letnie wypady za miasto. //Perfect summer house.//

24/07/2015

Uwielbiam miasto i ludzi. Nie wyobrażam sobie żyć na wsi, gdzie do najbliższego sąsiada miałabym kilka kilometrów. To w ogóle nie mój styl. Jednak natłok obowiązków i ciągła gonitwa czasami nawet mnie przyprawiają o ból głowy. Wtedy marzy mi się wypad w Bieszczady albo na jakieś odludzie. Sama, z przyjaciółką lub mężem w ciszy i spokoju spędzić…. no dobra pewnie 2 dni to max. Ale miejsce naprawdę urocze. Zobacz sam(a). A Ty wolisz życie w dużym mieście czy spokojniejsze, na wsi?

1

3

2

4

5

Foto: Carl Dahlstedt/Living Inside

heart

 

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Mona Te 24/07/2015 at 23:39

  Uwielbiam takie miejsca. Wychowałam się na wsi i choć, tak jak Ty lubię miasto i jego ciągłą zmienność, gdy tylko mogę uciekam w rodzinne strony.
  Taki domek jest idealny <3

 • Reply Patrycja 27/07/2015 at 10:02

  Mieszkam w Anglii i tęsknię do mojego miasta, ale marzę o wsi :) Mam rodzinę na Podkarpaciu, ale nigdy nie byłam w Bieszczadach. Planuję je na ten rok, ale nie wiem czy uda się plan zrealizować. Twój post motywuje mnie i budzi kolejne obrazy w wyobraźni.
  Pozdrawiam

  • Reply Ula 27/07/2015 at 21:06

   To cudowne, jak dostaję wiadomości, że kogoś motywuję, inspiruje. Nie ma lepszej nagrody. Ale wiesz co… mieszkam w Polsce i też nie byłam w Bieszczadach :)

  Leave a Reply