Interior

Charming Apartment in Poznan, Poland

27/08/2013

Rzadko można natrafić w sieci na zdjęcia apartamentów zlokalizowanych w Polsce, które byłby tak świetnie urządzone. Dlatego też z wielką przyjemnością puszczam dalej w eter, świat czy jak to się teraz mówi zdjęcia pięknego mieszkania znajdującego się w Poznaniu. Żeby ktoś nie posądził mnie o zbytnie słodzenie to doczepię się. Przeszkadza mi drewopodobna podłoga. Dużo lepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie na całej powierzchni żywicy epoksydowej, którą wylano w kuchni. Można by się przy takim rozwiązaniu pokusić o dobór jaśniejszej barwy ale ten grafit też bardzo mi się podoba. Drugą i ostatnią rzeczą, którą bym zmieniła w tym wnętrzu to ilość mebli z Ikei. Ikea jest fajna, kiedy jest dodatkiem a nie total lookiem.

No dobra doczepię się jeszcze do kanapy, gdyż znam ten model (znów Ikea). Nie podoba mi się i już, myślę, że dużo lepiej wyglądała sofa STOCKHOLM w jasnym lub szarym obiciu.

//Rarely will i find on the web for pictures of apartments located in Poland that would be such a great feature. It is therefore with great pleasure to let go further into the world. This beautiful apartment is located in Poznan, Poland. To someone sat me down on excessive sweetening it clings wood like mind the floor. A much better solution would be to use the entire surface of the epoxy resin, which is poured out in the kitchen. You might be tempted by such a solution in the selection of a lighter color but the graphite also I like very much. The second and the last thing I would change in the interior of the amount of furniture from Ikea. Ikea is fun when there is an expansion rather than total look.

Okay, still clings to the couch, because I know that model (again, Ikea). I do not like, and now, I think it looks much better STOCKHOLM sofa in a light or dark gray upholstery.//

Poznan-apartment-6

design-Poznan-apartment

Poznan-apartment-10

Poznan-apartment-8

Poznan-apartment-9

Poznan-apartment-3

interior-Poznan-apartment

Poznan-apartment-12

Poznan-apartment-11 Source: freshome.com

end123456789

You might also like:

1 58716d6fa0162e3623640f229d02b70e

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Mickey 28/08/2013 at 11:10

    Piękne wnętrza!

  • Leave a Reply