BlogTour2018 na Warsaw Home.

W dniach 4-7 października 2018 r. odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowych Targó Wyposażenia Wnętrz, Warsaw Home 2018 pod hasłem SIŁA! Na łącznej powierzchni 120 tys. m2, w pięciu halach zaprezentuje się około 800 firm z sektorów Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish oraz Deco.

W ramach targów odbędzie się szereg imprez dodatkowych, jak Poland Design Festival, który umożliwia młodym twórcom prezentację oraz sprzedaż detaliczną swoich wyjątkowych usług i produktów; Design Forum, seria wykładów i prelekcji, czy Archiday, warsztaty i szkolenia skierowane do profesjonalistów, architektów i projektantów. Sukces frekwencyjny podczas ubiegłorocznej edycji Warsaw Home jest odpowiedzią na dobrą koniunkturę w branży. Zdecydowanie daje się dostrzec modę na wnętrza. Wnętrza piękne, dobrze zaprojektowane. Do działań w tym kierunku namawiają również twórcy internetowi, którzy z całą pewnością przyczyniają się do budowania popularności i szerzenia świadomości dotyczącej dobrego designu i aranżacji wnętrz. Stąd też obecność prawie dwudziestoosobowej grupy, wyselekcjonowanych, opiniotwórczych blogerów wnętrzarskich z całej Polski, którzy wezmą udział w #BlogTour2018. To kolejna moja inicjatywa mająca na celu wspieranie i propagowanie tematu aranżacji wnętrz przy udziale kolegów blogerów wnętrzarskich.

4 października blogerzy wezmą udział w 8 spotkaniach przygotowanych przez 8 znakomitych marek prezentujących swoją ofertę w ramach Warsaw Home.

W programie tegorocznej edycji blogerzy odwiedzą jubileuszową wystawę marki Rosenthal, uświetniającą 25lecie współpracy z domem mody Versace, a także wezmą udział w świętowaniu 5 urodzin platformy Homebook. Marka Franke pragnie zainteresować tak blogerów jak i ich czytelników innowacyjnymi i wielofunkcyjnymi urządzeniami kuchennymi, z których korzystanie jest czystą przyjemnością. Tubądzin zaprezentuje efekt pracy ze znakomitym projektantem i kreatorem mody, Maciejem Zieniem. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją od 10 lat jest również związany z Tubądzinem. Grupa Fargotex prezentować będzie rozpoznawalną markę AlmiDecor, która ponownie wkracza na polski i zagraniczny rynek, oferując klientom produkty łączące w sobie klasykę z nowoczesnością. O tej kooperacji blogerzy dowiedzą  się więcej w ramach spotkania podczas #BlogTour2018. Marka Muraspec, producent ekskluzywnych tapet zaprezentuje blogerom nieograniczone inspiracje i możliwości dekorowania ścian, a także przybliży jak można samemu stworzyć indywidualną tapetę.

Dla blogerów ważna jest wiarygodność. Dlatego promujemy i współpracujemy z zaufanymi markami, które możemy rekomendować z czystym sumieniem. Ich ideologia czy praca u podstaw jest spójna z filozofią wspierania dobrego designu. Tak jest właśnie z markami NOTI, Balma, które dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi polskimi projektantami zyskuje uznanie klientów i ekspertów w prestiżowych konkursach oraz z marką Barlinek, którego przywiązanie do ekologii oraz wsparcie młodych kreatorów w ramach Barlinek Institute of Design jest godne pochwały i naśladownictwa.

Zapraszamy również do śledzenia aktualności na stronie wydarzenia na Facebooku:https://www.facebook.com/events/238403533527632/

fot: Karolina Grabowska, Kaboompics.com

Napisz komentarz