Wokshop for interior design bloggers – summary

Na początek bardzo dziękuję showroomowi udekorujdom.pl za możliwość zorganizowania pierwszych warsztatów stylizacji wnętrz skierowanych tylko i wyłącznie do blogerów wnętrzarskich. To było fantastyczne wydarzenie, bardzo inspirujące. Pokazało jak wiele kreatywności i pomysłowości leży w blogerkach, ludziach z pasją. Możliwości jakie stworzyła nam Beata Boik, właścicielka udekorujdom.pl były nieskończone. Niezliczone ilości mebli i dodatków oraz pomoc i wsparcie profesjonalnej ekipy pozwoliły nam wyżyć się twórczo i zapewniły ogromny FUN!!!

Przypominam, że wsparcie merytoryczne udzielała nam Gosia Andryszczyk, stylistka i architekt, która zarażała nas wszystkim pozytywną myślą, fantastycznym humorem i niekończącą się energią. Uśmiech nie schodził Gosi z twarzy. Jej podpowiedzi, rady i uwagi były bardzo cenne. Końcowa opinia Gosi jaką wyraziła na temat każdej aranżacji była bardzo rzeczowa i profesjonalna. Ukazała zalety każdej stylizacji a uwagi czy sugestie były konstruktywne i stanowią drogowskaz do dalszego samorozwoju każdej z nas.

W warsztatach udział wzięły:

Diana Marzejonhttp://szczesciejestwyborem.blogspot.com/, Anna Katarzyna Betnarska www.klikinterior.pl, które przygotowały pokój młodzieżowy w loftowym stylu.

Podbiły serca jury swoimi pomysłami i energią oraz chęcią działania. Efekt końcowy był oszałamiający. Ich aranżacja zdobyła główną nagrodę. Każda z blogerk otrzymała bon w wysokości 600 zł na realizację w sklepie udekorujdom.pl oraz zakwalifikowały się do drużyny Bloggers Zone, na lutowe targi Arena Design i Home Decor. GRATULUJĘ!!!

 

Marta Cerkownik i Lidia Krawczyk,z bloga http://lostintimepl.blogspot.com/, zaaranżowały jadalnię na pograniczu stylu francuskiego i skandynawskiego. Spokojna kolorystyka wnętrza wprowadzała przyjazny, relaksujący klimat.

 

Paulina Świątkowska, http://squaddesign.blogspot.com/, zachwyciła wszystkich własnoręcznie wykonanym obrazem oraz ażurowym abażurem. Te działa sztuki świetnie wpisywały się w jej modernistyczny salon inspirowany twórczością Mondriana.

 

Anna Maria Chwastek,http://arte-interni.blogspot.com/ i Aleksandra Porowska http://dreamyalex.blogspot.com/, zaaranżowały kuchnie w stylu prowansalskim. Głównym punktem był kredens, które blogerki same pomalowały w trakcie warsztatów.

 

Kasia Gal z bloga www.homeglamournow.blogspot.com, stworzyła sypialnię w stylu nowoczesny glamour. Kasia sama z pomocą specjalistów kładła tapety, zbudowała łoże wraz z zagłówkiem. Doskonale dobrane dodatki oraz własna inwencja i odwaga w działaniu oraz nie wyczerpana energia Kasi to cechy, którymi zjednała sobie jury i została członkiem Bloggers Zone.

 

Zawsze kolorowa Dagmara Jakubczak FORelements.blox.pl, i tym razem nas nie rozczarowała. Uwielbia kolory i perfekcyjnie się nimi posługuje. Pomimo mnogości barw cała aranżacja była spójna i bardzo w meksykańskim stylu. Dagmara za odwagę, pozytywną energię oraz wykazywaną inicjatywę i kreatywność w działaniu została członkiem Bloggers Zone

 

Jagoda Kutkowska www.lovingit.pl i Aleksandra Gajdzicka www.fotobloo.blogspot.com, stworzyły czarujący i magiczny salonik dziecięcy. Piękna kolorystyka i jednolitość stylu wprowadziły spokój do tego wnętrza. Uroku aranżacji dodawał kominek, kołyska oraz piękne papierowe pompony, wykonane własnoręcznie przez blogerki.

 

Ja wraz z  Olą Cupek http://apetycznewnetrze.blogspot.com/, wykonałam jadalnię w stylu industrialnym. Ażurowy regał zrobiłyśmy z dwóch malarskich drabin. Stanowił on idealne tło dla aranżacji. Głównym elementem był własnoręcznie wykonany  stół, na który składał się stary blat, na który nałożyłyśmy tapetę z motywem drewna z najnowszej kolekcji NLXL. Krawędzie stołu pomalowałyśmy czarną farbą, dla zwiększenia efektu starej deski przetarłyśmy farbę jeszcze przed wyschnięciem. Blat oparłyśmy na kozłach, które również wcześniej przemalowałyśmy na matowy czarny kolor. Zwieńczeniem dekoracji była gałąź zawieszona nad stołem, z której na cieniutkich, bawełnianym sznurkach zwisały brązowe i białe piórka.

 

Jako współorganizator będę piątym uczestnikiem Bloggers Zone.

 

Ja jestem zachwycona kolejnym wydarzeniem w blogosferze wnętrzarskiej. Mam nadzieję, że moja opinia nie będzie odosobniona i pozostałe uczestniczki również są zadowolone.  Liczę na to iż takie merytoryczne spotkania na różne tematy będą stałym punktem programu w kalendarzu blogerek wnętrzarskich.

 

Jagoda z lovingit.pl, aranżuje pokój dla niemowlaka.
Marta Cerkownik z http://lostintimepl.blogspot.com/, odnawia komodę z lat 70.
Aranżacja pokoju dziecięcego w wykonaniu: Jagody i Oli.
Aranżacja sypialni w stylu glamour w wykonaniu Kasi.
Aranżacja livingu w wykonaniu Pauliny,
Aranżacja jadalni w wykonaniu Marty i Lidki
Aranżacja kuchni w stylu włosko francuskim, w wykonaniu Oli i Ani.
Aranżacja zwycięskiej pary Ani i Kasi, pokój dla nastolatków w loftowym stylu.
Aranżacja Dagmary, salon w meksykańskim stylu.
Moja i Oli aranżacja, jadalnia w stylu industrialnym.
photos*: Ula Michalak
*przepraszam za słabą jakość zdjęć, robione późnym wieczorem bez dodatkowego oświetlenia. Niebawem pojawią się zdjęcia aranżacji wykonane przez profesjonalistów to na pewno  się niemi podzielę również.

I mała niespodzianka: Nasze warsztaty spotkały się z zainteresowaniem reporterów z Łódzkich Wiadomości Dnia i stały się jednym z tematów głównego sobotniego wydania:

http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/18012014-1830/13692187

You might also like:

Comments

 • 20/01/2014

  hahaha, na tym zdjeciu Kochana dekoruje, ale twoja kamizelka:)

 • 21/01/2014

  Iga

  Świetna akcja! Naprawdę zazdroszczę Wam możliwości takiego „wyżycia się” twórczego :) fajnie, że znalazł się partner techniczny i tyle miałyście dodatków i mebli do wykorzystania. Czy to będzie cykliczne wydarzenie? bo powinno :) może też bym się kiedyś załapała :) pozdrawiam i gratuluję pięknych aranżacji!

 • 23/01/2014

  Klaudia

  Rewelacyjne spotkanie!! Większość aranżacji bardzo mi się podoba a najbardziej przerabiane mebelki:) Pozazdrościć możliwości artystycznego wyżycia się i zaczerpnięcia takiej dozy inspiracji:) Pozdrawiam:)

Napisz komentarz