Decorations, Events, My Home

Have a nice weekend!

17/01/2014

Kochani, przede mną bardzo intensywny weekend, dwudniowe warsztaty stylizacji dla blogerek wnętrzarskich, które zorganizowałam z udekorujdom.pl, Gosią Andryszczyk. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło DOMO+ i urzadzamy.pl. W warsztatach weźmie udział 13 blogerek, bardzo się cieszę, że znów mamy okazję się spotkać a do tego czegoś fajnego nauczyć i przeżyć kolejną ciekawą przygodę. Blogowanie jest super!!! :)

A zatem wszystkim czytelnikom życzę udanego weekendu, spędzonego tak jak lubicie, aktywnie, na stoku narciarskim, mniej aktywnie, na kanapie :) . Bawcie się dobrze!

//I wish all readers a great weekend, spent way you like, actively, on the ski slopes, less active, on the couch :) . Have a good time!//

superkadr-6502 photo: superkadr.com

heart

You might also like:

purple1 bd497df3908c64afa3f016dbfc2d54ef

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Warsztaty stylizacji pod partonatem DOMO+ i urządzamy.pl | klikinterior 17/01/2014 at 20:43

  […] domo+, interiorsdesign.blogspot.com, […]

 • Reply anna 20/01/2014 at 14:13

  witam, pomyślałam sobie ,ze może udzielisz mi porady , inspiracji…….bo „miotam ” się z tematem od jakiegoś czasu. Posiadam fotel w stylu art. deco, który trzeba odnowić , głównie tapicerke ale przyda mu się cały lifting. I tak sobie wymyślam dla niego nowe odzienie i nie mogę się zdecydować. oczywiście że powinien dopasować się do całości pokoju ale niekoniecznie , przecież może stanowić oryginalną „jednostkę „:). Pokój jest w tonacji bezowo, oliwkowej z elementami fioletu :)…dziekuje za już :) pozdrawiam Anna

  • Reply admin 20/01/2014 at 15:47

   Witaj Aniu, chętnie Ci pomogę. Oczywiście, że fotel może być głównym elementem dekoracyjnym w pokoju. Pamiętaj, że nawet jeśli stylem odbiega od całości wnętrza to sprawi tak naprawdę tyle, że podkreślisz główny nurt jaki zastosowałaś w pokoju. Oliwkowo, beżowa tonacja wnętrza jest bardzo wdzięczna, bo będzie genialnym tłem dla każdej dodatkowej barwy. Jeśli ten fiolet o którym wspominasz jest bardzo charakterystycznym, mocnym akcentem, postaraj się tą samą barwę zastosować na tkaninie :)

  Leave a Reply