Interior

Tiny apartment in Lyon!

25/03/2014

www.elle.co.jp

Nie przepadam za paryskim stylem w mieszkaniach. Jest dla mnie zbyt eklektyczny, trochę jakby niechlujny. Ten apartament z paryskich wnętrz ma tylko rozmiar a poza tym mieści się w Lyonie.

//When I was in Paris I lived in the studio of the artist on the top floor of a building with a view of the Eiffel tower. It was great. Today I show a tiny, well-furnished Parisian apartment.//

Jak zapewne wiecie mieszkania w stolicy Francji jak i większych miastach są często bardzo małe bo potwornie drogie. Za to urocze! Miałam okazję kiedyś mieszkać w Paryżu w apartamenciku malarza polskiego pochodzenia. Jego mieszkanie i pracownia jednocześnie mieszczą się na ostatnim piętrze jednej z kamienic. Apartament posiada balkon na rogu kamienicy a leżąc w wannie widać czubek wieży Eiffla. Cudowne wnętrze, wspaniały klimat stworzony przez tego paryskiego artystę. Mam nadzieję, że będę jeszcze miała okazję tam wrócić. Kocham to miasto! Z tą większą przyjemnością prezentuję Wam ten 35metrowy apartamencik w Lyonie. Nic więcej by mi nie było trzeba, no może żeby się mieścił jednak w Paryżu :)

PA22 PE0 PE31 PE41 PE51 PE61 source: elle,co,jp

heart

You might also like:

Tiny, beautiful and very cosy!

Swedish-apartment-9

Comments

comments

You Might Also Like

3 komentarze

  • Reply jolik2000 26/03/2014 at 09:41

    rewelacja! po pierwszym zdjęciu myślałam, że jakiś wielki apartament! a co do Paryża mam tak samo jak ty

  • Reply Gosia 26/03/2014 at 13:55

    Macie Państwo super urządzone mieszkanie!

  • Reply Gosia 27/03/2014 at 11:21

    Bardzo fajnie urządzone mieszkanie!

  • Leave a Reply