Bez kategorii, Decorations, Product/Shop

Poradnik remontowy. Dekoracje.

27/02/2015

Wiosna to najlepszy czas na zmiany. Najbardziej naturalny. Świat się odradza na nowo. Zmienia się przyroda i widok za oknem. Gdy na niebie coraz więcej słońca i dzień coraz dłuży to najlepszy czas na spektakularne transformacje jak i drobne metamorfozy w naszych domach. Właśnie dlatego powstał cykl publikacji poradnikowych. Dziś coś dla tych, którzy boją się dużych zmian. Czasami wystarczy kilka dodatków i świeże kwiaty w wazonie aby nasze wnętrza odzyskały blask. Dekoracje to wdzięczny sposób aby wprowadzić kolor do naszych mieszkań. Jeśli jesteś zachowawczy w tym aspekcie lub nie wiesz na jakie barwy się zdecydować albo wprost przeciwnie, co chwilę inny kolor w duszy Ci gra, postaw na barwne dodatki. Kolorowe poduszki, zasłony czy wazon urozmaicą monochromatyczny salon, nawet jeśli nie zdecydujesz się na malowanie ścian czy barwną kanapę.

Przygotowałam trzy zestawienia pięknych, dizajnerskich dodatków i dekoracji marki Black Red White, które w interesujący sposób dodadzą życia i pięknie ozdobią każde wnętrze. Wybierz te, które najbardziej pasują do Twojego domu.

1. Black and white and Marsala

To kompozycja czarno białych akcesoriów i dekoracji wzbogacona o najmodniejszy w tym sezonie akcent kolorystyczny, kolor roku wg Pantone, marsala. Wybrane dodatki świetnie się sprawdzą w nowoczesnych wnętrzach ale także tych o cechach industrialnych i skandynawskich.

brw3

2. Po zimie zawsze przychodzi wiosna.

Ta sentencja najlepiej obrazuje ten kolaż produktów. Jeśli Twoje mieszkanie jest utrzymane w monochromatycznej kolorystyce w „pięćdziesięciu odcieniach szarości”, podobne jak moje, możesz wprowadzić dowolny akcent kolorystyczny. Szybciej poczujesz wiosenny czas decydując się na kilka detali w tym pięknym odcieniu zieleni.

brw1

3. Naturalne barwy ziemi.

To wybór wyselekcjonowany dla najbardziej zatwardziałych czytelników. Jeśli nie chcesz rujnować swojej kolorystycznej konsekwencji, to pobaw się wzorem , fakturą czy materiałami. Drewno, bawełna, lakierowana skóra czy wiklina, wszystko jest utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej. Jednak dzięki różnych wzorom i fakturom wnętrze nie będzie nudne a naturalne materiały zapewnią przytulność i przyjazną atmosferę.

brw2

heart

unnamed

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply