Peka na Warsaw Home 2019, czyli najnowsze rozwiązania w świecie kuchni.

Warsaw Home, Międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz, to źródło wielu inspiracji. Szeroki wachlarz firm prezentujących swoją ofertę dał odwiedzającym pełen obraz trendów we wnętrzach. Dzięki takim markom jak Peka, poznaliśmy najnowsze rozwiązania w świecie kuchni.

Podczas targów Warsaw Home odbyła się premiera kolejnej edycji katalogu produktów Peka. Na stoisku marki można było zobaczyć systemy koszy Fioro. To kombinacja drewna i metalu, w najmodniejszym odcieniu antracytu. Propozycja dla wymagających klientów, ale dla tych, którzy podążają za trendami.

Cargo wysokie Tandem oraz narożnik Le Mans tworzyły „strefę doświadczalną” pokazującą różnice pomiędzy stosowaniem szafek tradycyjnych, a tych z systemami Peka. Organizacja i przechowywanie tak akcesoriów kuchennych jak i zapasów nie musi być logistycznym koszmarek każdej pani domu.

Dodatkowo, dzięki zestawieniu wózka sklepowego wypełnionego zakupami, Peka pokazała jak pojemne są szafki kuchenne z wkładami z kolekcji Tandem. Taka prezentacja marki daje gwarancje komfortu użytkowania i pracy w przestrzeni kuchennej.

Mój faworyt to totalna nowość wśród oferty Peka. Koniec z szufladą hańby. Nowy produkt po mistrzowsku rozprawia się z niesfornymi pudełkami. Organizer Space Flexx to taśmy odgradzające, wykonane z oryginalnego tworzywa „nesttex”. Ich ogromną zaletą oprócz elastycznego dopasowania się do kształtu, jest możliwość prania w pralce. Rozwiązanie doskonałe do kochających porządek i ład w kuchni.

Peka dostarcza również rozwiązań do garderoby. Półki i szafki z kolekcji Pecasa można przymocować do centralnego profilu ściennego na dowolnej wysokości. Oznacza to, że system dostosowuje się do indywidualnych potrzeb w niemal każdej, nawet trudnej przestrzeni. Ciekawym rozwiązaniem jest wysuwana półka z systemem blokującym ClickStop. To dodatkowa platforma np do składania brań przed schowaniem w szafie.