DIY, Interior

New life Singer machine

15/04/2013

Witajcie,

Zejdźcie na chwilę ze swoich hamaków i zobaczcie na jaki pomysł wpadłam, szukając idealnej podstawy pod umywalkę do łazienki w letnim domku. Niektórzy z Was może zauważyli, że apelowałam na facebooku o pomoc w poszukiwaniu komody, która nadawałaby się do przerobienia na szafkę pod umywalkę. Problem jednak rozwiązał się sam.

Przypomniałam sobie o starym Singerze, który stoi w letnim domku moich rodziców. Wykorzystam stelaż, dorobię mocny blat i na nim zainstaluję umywalkę. Yupi, będzie fantastycznie.

W necie znalazłam również inne zastosowania starych singerów. Poszperajcie na strychach, w piwnicach. Pomysł jest tego wart! Polecam i zapraszam:

//Get away for a moment from their hammocks and see what idea I ran on, looking for the perfect foundation for the bathroom sink in a summer hause. Some of you may have noticed that on facebook appealed for help to find chests that would be suitable for use as a cabinet under the sink. However, the problem solved itself. I remembered an old Singer, who is at the summer house of my parents. Will use frame and I will install a sink. Yupi  It will be fantastic.

The net also found other uses of old singers. Browse in attics, basements. The idea is  worth it! I recommend and invite://

You might also like:

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply