„Na kawie u…” czyli moje mieszkanie oczami eksperta.

Jest takie powiedzenie: „pokaż mi jak mieszkasz, a powiem Ci kim jesteś.” Myślę sobie, że nie trzeba być wielkim ekspertem, aby to stwierdzić, wchodząc do domu stworzonego przez ludzi świadomych i interesujących się wnętrzami, nieobojętnych na otaczającą przestrzeń. Powiem więcej, to fantastycznie, że coraz więcej ludzi interesuje się aranżowaniem.

Widać znaczący progres w tym temacie, również w mediach. Powstaje coraz więcej programów telewizyjnych poświęconych tematowi wnętrz mieszkalnych. Coraz liczniejszą społeczność skupiają blogi wnętrzarskie, powstają kanały na You Tube.

Za nim sama stanę się autorką vlogów, a nastąpi to niebawem :) miałam zaszczyt gościć w swoim domu Asię, autorkę bloga Green Canoe, scenarzystkę i reżyserkę filmów o tematyce wnętrzarskiej na jej autorskim kanale video.

„ Na kawie u… „ to seria opowiadająca o domach i mieszkaniach zwykłych-niezwykłych ludzi. Asia gości z kamerą u osób, których dom jest pasją. „Wymarzyłam sobie, że dzięki pokazywaniu jak ciekawie, pomysłowo i odważnie mieszkamy  – inni ludzie poczują się na tyle zainspirowani, że zechcą coś zmienić we własnych przestrzeniach i uwierzą w siebie. W to, że to jak żyjemy jak dekorujemy jak organizujemy nasze wnętrza powinno być wynikiem naszych wewnętrznych potrzeb, a nie mody.”- mówi Asia, gdy poprosiłam ją o uzasadnienie tych działań. Wiem, że zdarza się, że musi pokonać wiele setek kilometrów, aby dotrzeć do interesujących projektów, ale wierzy, że opowiadane historie będą inspirować i motywować innych, aby mieszkali pięknie.

Miałam wielkie szczęście i czuję się wyróżniona, że tworzę część tego przedsięwzięcia, że mogę podzielić się z widzami Asi moją pasją, moimi pomysłami na aranżację wnętrz, ale też na życie. Oddałam część swojej prywatności w słusznej sprawie, w dobre ręce. Liczę, że uda Ci się znaleźć wolne półgodzinki, aby posłuchać naszej rozmowy i zobaczyć jeszcze raz moje mieszkanie, tym razem oczami eksperta. Zapraszam na odcinek poświęcony moje „Kolorowej rodzinie” oraz na kolejne, które będą regularnie pojawiać się na kanale Green Canoe.

Napisz komentarz