Decorations, Design, My Home

„Na kawie u…” czyli moje mieszkanie oczami eksperta.

01/08/2017

Jest takie powiedzenie: „pokaż mi jak mieszkasz, a powiem Ci kim jesteś.” Myślę sobie, że nie trzeba być wielkim ekspertem, aby to stwierdzić, wchodząc do domu stworzonego przez ludzi świadomych i interesujących się wnętrzami, nieobojętnych na otaczającą przestrzeń. Powiem więcej, to fantastycznie, że coraz więcej ludzi interesuje się aranżowaniem.

Widać znaczący progres w tym temacie, również w mediach. Powstaje coraz więcej programów telewizyjnych poświęconych tematowi wnętrz mieszkalnych. Coraz liczniejszą społeczność skupiają blogi wnętrzarskie, powstają kanały na You Tube.

Za nim sama stanę się autorką vlogów, a nastąpi to niebawem :) miałam zaszczyt gościć w swoim domu Asię, autorkę bloga Green Canoe, scenarzystkę i reżyserkę filmów o tematyce wnętrzarskiej na jej autorskim kanale video.

„ Na kawie u… „ to seria opowiadająca o domach i mieszkaniach zwykłych-niezwykłych ludzi. Asia gości z kamerą u osób, których dom jest pasją. „Wymarzyłam sobie, że dzięki pokazywaniu jak ciekawie, pomysłowo i odważnie mieszkamy  – inni ludzie poczują się na tyle zainspirowani, że zechcą coś zmienić we własnych przestrzeniach i uwierzą w siebie. W to, że to jak żyjemy jak dekorujemy jak organizujemy nasze wnętrza powinno być wynikiem naszych wewnętrznych potrzeb, a nie mody.”- mówi Asia, gdy poprosiłam ją o uzasadnienie tych działań. Wiem, że zdarza się, że musi pokonać wiele setek kilometrów, aby dotrzeć do interesujących projektów, ale wierzy, że opowiadane historie będą inspirować i motywować innych, aby mieszkali pięknie.

Miałam wielkie szczęście i czuję się wyróżniona, że tworzę część tego przedsięwzięcia, że mogę podzielić się z widzami Asi moją pasją, moimi pomysłami na aranżację wnętrz, ale też na życie. Oddałam część swojej prywatności w słusznej sprawie, w dobre ręce. Liczę, że uda Ci się znaleźć wolne półgodzinki, aby posłuchać naszej rozmowy i zobaczyć jeszcze raz moje mieszkanie, tym razem oczami eksperta. Zapraszam na odcinek poświęcony moje „Kolorowej rodzinie” oraz na kolejne, które będą regularnie pojawiać się na kanale Green Canoe.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply