Decorations, Interior, My Home

My Easter

27/03/2013

Witajcie kochani,

Na początek chciałam przypomnieć, że już ostatni moment aby wziąć udział w konkursie i wygrać super nagrody. Na odpowiedzi na pytanie konkursowe czekam na północy. Kliknij na obrazki poniżej aby przejść do strony w konkursem.

Jak Wasze przygotowania do świąt? Na pewno domy już pięknie ustrojone czekają na gości w niedzielny poranek. Mam nadzieję, że moje inspiracje i pomysły w całej serii postów o dekoracjach okazały się pomocne „smile”.

U nas w domu w tym roku minimalistycznie. Głównie królują kwiaty, ale to nie nowość. Uwielbiam kwiaty w domu. Szczególnie kocham tulipany i staram się aby były w wazonach przez całą wiosnę.

Uchylam rąbka tajemnicy, jak wygląda mój dom na święta „smile”.


//How to prepare for your holidays? Is your beautiful homes waiting for guests on Sunday morning. I hope that my inspiration and ideas in a series of posts about the decorations have been helpful, „smile”.
In our house this year, minimalist. Mainly dominated by flowers, but it’s not new. I love the flowers in the house. Especially I love tulips and I try to make them in vases throughout the spring.
A glimpse, it looks like my house for the holidays, „smile”.//

Foto: Ula Michalak

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply