Mój balkon w stylu The Hamptons. //Before & After. My balcony in The Hamptons style.//

Mój balkon nie był moją dumą. Traktowany po macoszemu, jako miejsce na suszarkę lub kilka przedmiotów oczekujących na wyniesienie do garażu. A przecież to trochę ponad 3m2,  mieszkania z ogromnym potencjałem i wielką wartością jaką jest widok na otaczającą mnie zieleń. Nadszedł czas aby w końcu zamienić to miejsce w przytulny kąt gdzie chętnie usiądę z filiżanką kawy rano, lampką wina wieczorem. Nawet pracować będzie przyjemniej gdy w końcu zawita do nas słoneczko. Zobaczcie efekt kilku godzin mojej pracy. Warto było, prawda? Zmotywowałam Cię?

Mój balkon before: 1

2

3

4 Znalazłam doskonały system tarasowy. Prawdziwe drewno łączone za pomocą gumowych łączników. Na stornie gumitaras.pl znajdziesz kalkulator. Wpisz wymiary swojego balkonu, wybierz sposób ułożenia desek i kliknij „Rysuj taras”. Program pokaże Ci jak będzie wyglądała podłoga na Twoim tarasie, balkonie oraz  przeliczy kwotę do zapłaty. Z tego samego miejsca możesz wysłać zamówienie w formie PDF. W ciągu dwóch dnia otrzymasz gotowe elementy do położenia na balkonie czy tarasie bez przycinania, bez potrzeby użycia specjalnych narzędzi czy pomocy ze strony fachowca. Twój projekt balkonu, który stworzyłaś(eś) za pomocą kalkulatora na gumitaras.pl pomoże Ci dopasować poszczególne deski. Każda długość deski oznaczona jest na projekcie innym kolorem. Wszystko jest dziecinnie proste. a efekt spektakularny.

5

6

7

8

 

Mój balkon ma wymiary 326×80. Deski na podłogę kosztowały niecałe 550zł. Układałam je sama i zajęło mi to niepełne 2 godziny. 10

Zobacz jak precyzyjnie zostały dopasowane! 11

A to już moja inwencja twórcza. Efekt jaki osiągnęłam dzięki kilku elementom dekoracyjnym. Moją inspiracją był styl The Hamptons.

12

13

14

 

16

17

18 Porównaj BEFORE and AFTER :

before1-horz

before after1 photos: Ula Michalak

//Dziękuję marce Gumitaras za pomoc w realizacji publikacji.//

heart

 

Comments

 • 29/06/2015

  Wyszło super klimatycznie!!! Pozdrawiam, Kasia

 • 30/06/2015

  Widziałam cały 'proces’ na snapchacie- wyszło super! Bez porównania z 'before’ ;-)

 • 30/06/2015

  Wyszło super! :)
  A jak poradziłaś sobie z „nóżkami” balustrady? Deski dochodzą tylko do tego momentu, a dalej został brzeg z płytek, czy wycinałaś dziury?

 • 30/06/2015

  Efekt końcowy jest naprawdę piękny! Zazdroszę takiego kącika :)

 • 01/07/2015

  On

  Piękny balkon tylko pozazdrościć. Gratuluje
  Pozdrawiam
  TG

 • 02/07/2015

  Nie wiem, czym jest styl the hamptons, ale twój balkon zmienił się o 180 stopni. Teraz wygląda o niebo lepiej i aż zachęca do spędzania tam gorących, letnich dni. Tym bardziej z takim widokiem, o jakim wielu mieszkańców miast może pomarzyć. Deski są genialne, wyglądają super i jeśli ich montaż jest tak łatwy, to tym lepiej.
  Może sama się na nie skusze, ale to już przy kolejnej wypłacie, bo obecną musiałam wydać na oświetlenie do pracowni, taką lampę high bay, a to też do tanich rzeczy nie należało.

 • 10/07/2015

  Hej Ula,
  Jakoś przegapiłam Twój balkonowy post ;-). Widzę, że i Twój balkon nie jest za duży…mój jest nieco szerszy ma metr ale krótszy tylko 230 cm długości. Nie wiem jak bym sobie poradziła z taką cienizną jak Twoja ale chyba znacznie gorzej niż Ty. A podłoga jest kapitalna i balkon i Twój i mój dzięki niej bardzo zyskał ;-). Dobrego dnia ;-)

Napisz komentarz