Jysk Metamorfozy. Before & After.

Latem tego roku spotkało mnie spore wyróżnienie i wielka przyjemność. Zostałam zaproszona do projektu Jysk Metamorfozy, zorganizowanego przez Jysk z okazji 15 lecia marki na Polskim rynku. Cały pomysł opierał się na akcji charytatywnej w ramach której odnowiłam salon dla rodziny z Gdyni. Pokój, którym miałam się zająć służył za przestrzeń dzienną oraz sypialnię dla trzech osób. Zależało mi aby był funkcjonalny ale i pięknie urządzony. Miał spełniać oczekiwania mieszkańców, pasować do ich stylu życia oraz wpisywać się w estetykę przede wszystkim Pani domu, mamy, która samotnie wychowuje trzech, wspaniałych synów.

Wcześniej pokój był ciemny a ustawienie mebli sprawiało, że wydawał się mniejszy niż w rzeczywistości. Duże, ciężkie i ciemne meble przytłaczały tą przestrzeń.

1

2

3

Po rozmowie z mieszkańcami, podczas której starałam się poznać zarówno ich styl jak i potrzeby przystąpiłam do projektu a potem do działania!

4

Meble zamówiłam on line, gdyż część asortymentu Jysk dostępna jest jedynie przez internet.

jysk_2_238

Podczas gdy ja buszowałam po sklepie w poszukiwaniu dodatków i dekoracji ekipa Jysk montowała meble. W tym miejscu strasznie Wam wszystkim dziękuję. Dobra robota!

jysk_2_079

Każdy robi co potrafi najlepiej :)

jysk_2_119

Pracy było sporo ale cała idea niesienia pomocy była tak fantastyczna, że nie schodził nam uśmiech z buzi:

jysk_2_130

jysk_2_133

 

A potem było jeszcze przyjemniej. Ekipa poszła na zasłużony odpoczynek zaraz po tym jak pomogli mi wnieść kilka drobiazgów, które pomogły dokończyć dzieła.

jysk_2_103

Uwielbiam stylizować. To jest zajęcie, które sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Lubię szybki efekt. Dobór dekoracji i dodatków sprawia, że w kilka godzin otrzymujemy totalnie odmienioną przestrzeń.

jysk_2_139

jysk_2_146

jysk_2_246

Ponieważ pokój spełniał funkcję nie tylko reprezentacyjną, salonu ale także bardziej intymną, sypialni, w trosce o wysoki komfort snu mieszkańców musiałam zadbać o odpowiednią jakość materacy. Kupując materac,  pamiętajcie by sprawdzić go w sklepie kładąc się na nim. Nie uciskajmy go tylko dłonią bo taki test nie da nam właściwej oceny.

jysk_2_210

Efekt końcowy jaki osiągnęłam zadowolił mnie ale najważniejsze, że spodobał się właścicielom. Wysłuchałam ich, poznałam potrzeby i estetykę i na tej podstawie stworzyłam jasną przestrzeń, która w ciągu dnia zaprasza do spędzania czasu w rodzinnym gronie a nocą daje odpoczynek i relaks. Jasną przestrzeń i białe meble wzbogaciłam żółtymi akcentami. Pamiętajcie o barwnych detalach stylizując przestrzeń. Dodają życia i radości w monochromatycznych wnętrzach. Żółty to kolor słońca, lata. Przynosi na myśl radość i uśmiech. Mam nadzieję, że ta metamorfoza sprawi, że ta rodzina będzie miała przed sobą już same szczęśliwie i słoneczne dni. I tego im życzę z całego serca.

jysk_2_251

jysk_2_252

jysk_2_268

Jak Ci się podoba ta przemiana?

Cały proces metamorfozy możesz zobaczyć również na 3 odcinkowym filmie:

Takie akcje to świetna okazja na samorealizację ale przede wszystkim na pomoc osobom potrzebującym. Brawo JYSK. Oby więcej takich projektów! Ja piszę się na każdy taki pomysł!

heart

 

 

 

 

Comments

 • 15/09/2015

  Maciej

  Nawet nie wiedziałem ze Jysku można takie meble kupić… Plus te dodatki, w sumie sklep kojarzył mi się tylko z poduszkami i kołdrami :))

 • 15/09/2015

  Metamorfoza totalna. Szok jak wiele można zdziałać samymi meblami i kolorami ścian. Pełen podziw.

 • 10/02/2016

  Karolina

  Metamorfoza super, pięknie dobrane kolory, pomieszczenie wygląda naprawdę lekko- ale czy na pewno jest funkcjonalne dla tych 3 osób, które mają w nim mieszkać? Brak szaf- wcześniej mieli ich kilka, teraz tylko 1 i komodę (gdzie zmieszczą rzeczy, które wcześniej były w dużych szafach?). Brak miejsca na tv- wcześniej widać,że był. Tak samo jeśli chodzi o łóżka- były 3 osobne, teraz 2 osoby muszą spać razem.
  Powtórzę jeszcze raz- jest pięknie, ale moim zdaniem to tylko ładnie wygląda (jak z folderu reklamowego), nie ma niestety nic wspólnego z funkcjonalnością.

Napisz komentarz