Decorations, Interior, Product/Shop

Jysk Metamorfozy. Before & After.

09/09/2015

Latem tego roku spotkało mnie spore wyróżnienie i wielka przyjemność. Zostałam zaproszona do projektu Jysk Metamorfozy, zorganizowanego przez Jysk z okazji 15 lecia marki na Polskim rynku. Cały pomysł opierał się na akcji charytatywnej w ramach której odnowiłam salon dla rodziny z Gdyni. Pokój, którym miałam się zająć służył za przestrzeń dzienną oraz sypialnię dla trzech osób. Zależało mi aby był funkcjonalny ale i pięknie urządzony. Miał spełniać oczekiwania mieszkańców, pasować do ich stylu życia oraz wpisywać się w estetykę przede wszystkim Pani domu, mamy, która samotnie wychowuje trzech, wspaniałych synów.

Wcześniej pokój był ciemny a ustawienie mebli sprawiało, że wydawał się mniejszy niż w rzeczywistości. Duże, ciężkie i ciemne meble przytłaczały tą przestrzeń.

1

2

3

Po rozmowie z mieszkańcami, podczas której starałam się poznać zarówno ich styl jak i potrzeby przystąpiłam do projektu a potem do działania!

4

Meble zamówiłam on line, gdyż część asortymentu Jysk dostępna jest jedynie przez internet.

jysk_2_238

Podczas gdy ja buszowałam po sklepie w poszukiwaniu dodatków i dekoracji ekipa Jysk montowała meble. W tym miejscu strasznie Wam wszystkim dziękuję. Dobra robota!

jysk_2_079

Każdy robi co potrafi najlepiej :)

jysk_2_119

Pracy było sporo ale cała idea niesienia pomocy była tak fantastyczna, że nie schodził nam uśmiech z buzi:

jysk_2_130

jysk_2_133

 

A potem było jeszcze przyjemniej. Ekipa poszła na zasłużony odpoczynek zaraz po tym jak pomogli mi wnieść kilka drobiazgów, które pomogły dokończyć dzieła.

jysk_2_103

Uwielbiam stylizować. To jest zajęcie, które sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Lubię szybki efekt. Dobór dekoracji i dodatków sprawia, że w kilka godzin otrzymujemy totalnie odmienioną przestrzeń.

jysk_2_139

jysk_2_146

jysk_2_246

Ponieważ pokój spełniał funkcję nie tylko reprezentacyjną, salonu ale także bardziej intymną, sypialni, w trosce o wysoki komfort snu mieszkańców musiałam zadbać o odpowiednią jakość materacy. Kupując materac,  pamiętajcie by sprawdzić go w sklepie kładąc się na nim. Nie uciskajmy go tylko dłonią bo taki test nie da nam właściwej oceny.

jysk_2_210

Efekt końcowy jaki osiągnęłam zadowolił mnie ale najważniejsze, że spodobał się właścicielom. Wysłuchałam ich, poznałam potrzeby i estetykę i na tej podstawie stworzyłam jasną przestrzeń, która w ciągu dnia zaprasza do spędzania czasu w rodzinnym gronie a nocą daje odpoczynek i relaks. Jasną przestrzeń i białe meble wzbogaciłam żółtymi akcentami. Pamiętajcie o barwnych detalach stylizując przestrzeń. Dodają życia i radości w monochromatycznych wnętrzach. Żółty to kolor słońca, lata. Przynosi na myśl radość i uśmiech. Mam nadzieję, że ta metamorfoza sprawi, że ta rodzina będzie miała przed sobą już same szczęśliwie i słoneczne dni. I tego im życzę z całego serca.

jysk_2_251

jysk_2_252

jysk_2_268

Jak Ci się podoba ta przemiana?

Cały proces metamorfozy możesz zobaczyć również na 3 odcinkowym filmie:

Takie akcje to świetna okazja na samorealizację ale przede wszystkim na pomoc osobom potrzebującym. Brawo JYSK. Oby więcej takich projektów! Ja piszę się na każdy taki pomysł!

heart

 

 

 

 

Comments

comments

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply Maciej 15/09/2015 at 13:08

  Nawet nie wiedziałem ze Jysku można takie meble kupić… Plus te dodatki, w sumie sklep kojarzył mi się tylko z poduszkami i kołdrami :))

 • Reply Kamatocy 15/09/2015 at 21:26

  Metamorfoza totalna. Szok jak wiele można zdziałać samymi meblami i kolorami ścian. Pełen podziw.

  • Reply Ula 15/09/2015 at 21:27

   Dziękuję :)

 • Reply Karolina 10/02/2016 at 19:23

  Metamorfoza super, pięknie dobrane kolory, pomieszczenie wygląda naprawdę lekko- ale czy na pewno jest funkcjonalne dla tych 3 osób, które mają w nim mieszkać? Brak szaf- wcześniej mieli ich kilka, teraz tylko 1 i komodę (gdzie zmieszczą rzeczy, które wcześniej były w dużych szafach?). Brak miejsca na tv- wcześniej widać,że był. Tak samo jeśli chodzi o łóżka- były 3 osobne, teraz 2 osoby muszą spać razem.
  Powtórzę jeszcze raz- jest pięknie, ale moim zdaniem to tylko ładnie wygląda (jak z folderu reklamowego), nie ma niestety nic wspólnego z funkcjonalnością.

  • Reply Ula 10/02/2016 at 20:06

   Ależ jest wielka szafa i ogromna komoda na której miał stanąć telewizor który poszedł do naprawy. Łóżko które stoi obok komody jest z szuflada w której znajduje się drugie łóżko. Rodzina była zadowolona. Wiec chyba wszystko jest ok :)

 • Reply My JYSK favourites. – Interiors design. Create a beautiful world 28/10/2016 at 21:04

  […] potrafią zaskoczyć. O możliwościach jakie daje szeroka oferta JYSK przekonałam się podczas metamorfozy mieszkania na wybrzeżu w ubiegłym roku. W ramach kampanii JYSK Apartment, udowodniłam, że da się […]

 • Leave a Reply