Home Tour. Zachwycający dom z wieloma zaskakującymi detalami! //This house is totally amazing!//

Każdego dnia oglądam setki a może i tysiące zdjęć wnętrz, domów, mebli. Nie co dzień zdarza się, że jakiś projekt mnie szczególnie zachwyci. Z tym domem było jednak inaczej. Moją uwagę zwróciły fantastyczne drzwi suwane dzielące sypialnie z główną łazienką.

Z każdym kolejnym wnętrzem wciągał mnie coraz głębiej i nie pozwalał wypuścić powietrza.

Co mnie tak zachwyciło. Przede wszystkim łazienka. Jasna, w marmurze, duża, z fantastycznym oświetleniem, które wprowadza spektakularną grę światła i cienia i tworzy piękne dekoracje na suficie. Wspomniane już drzwi przesuwne wykonane ze starych okiennic są absolutnie niesamowite. Zobacz jak przełamują nowoczesny wygląd łazienki i ocieplają to wnętrze, które otulone kamieniem mogłoby wydawać się zimne i mało przytulne.

collage

master+bath-1

master+bath

Sąsiadująca z łazienką sypialnia jest wnętrzem dość klasycznym choć bardo eleganckim. Jednak to co podnosi jej wartość estetyczną to piękne francuskie drzwi wychodzące na taras. Widok o poranku zniewalający.

Master+Bedroom+with+curved+ceiling

Kolejnym pięknym miejscem jest salon główny z wysokim sufitem, antresolą, otwartym na kuchnię i na wspaniały ogród, znów dzięki pięknym, dużym francuskim drzwiom. Zwróć uwagę na oświetlenie. Z sufitu zwieszono wielką latarenkę. O ich fenomenie pisałam chwilę temu, TU.

Open+living+room+into+kitchen

two+story+family+room+with+checked+rug

W jadalni z kolei zachwyca stary, drewniany stół i kredens.

Dining+room

Również pokój dziecięcy nie jest taki zwyczajny. Lubię, gdy pokoje nie są infantylne. Ten jest stylowy, elegancki ale  ani trochę nie nudny. Kolorowy ale nie pstrokaty. Myślę, że dzieciom się podoba.

Playroom

Dom otacza fantastyczny ogród z miejscem na przyjęcia czy śniadanie w letni poranek. Wielki grill jest zapowiedziom udanych spotkań.

outdoor+fireplace source: This photographers life

Ten dom wygląda na miejsce należące do ludzi szczęśliwych. Mimo dużej elegancji i luksusu nie jest pompatyczny, nie wprowadza w zakłopotanie. I tej dewizy powinni się trzymać osoby majętne, które budują swoje rezydencje.

Kiedy będziesz oglądać ten totalnie zniewalający, spektakularny dom ja będę na największych w Europie targach designu, mebli i dekoracji wnętrz Salone del Mobile. Tu obcuje wśród luksusu wielkich domów mody jak Prada Home czy Versace Home, choć zdecydowanie wolę poznawać pomysły młodych projektantów, których prace zaprezentowane są w ramach SaloneSatelite, intergralnej imprezy do iSaloni. Na pewno odwiedzę satelickie eventy na dzielnicach Brara, czy Tortona. A relację z tego wydarzenia możesz śledzić na social media: Instagram: @interiors_design_blog ; Snapchat: @interiorsdesign czy na fanpage: Interiors design blog. Create a beautiful world. Amen :)

heart

Napisz komentarz