Decorations, Interior, Product/Shop

HIT 2016 Latarenki w roli żyrandola. //Lanternts instead of chandeliers//

04/04/2016

Nikomu nie trzeba udowadniać jak ważnym elementem we wnętrzu jest właściwe oświetlenie. To ono eksponuje dekoracje, podkreśla piękny kolor na ścianach, zwraca uwagę na meble i przedmioty, którymi chcemy się pochwalić. Równie istotnym elementem jak funkcja światła jest samo źródło.

Lampy stojące obok kanap, nocne lampki w sypialni, czy dekoracyjne lampy wiszące nad stołem, obok swojej, niezwykle istotnej funkcji, same w sobie muszę być atrakcyjne.

Od dłuższego czasu obserwuje wznoszącą się tendencję do wprowadzania latarenek w miejsce żyrandoli. Nie są to typowe latarnie ze świecami. Ich miejsce zastępują żarówki. Takie latarnie znajdują one swoje zastosowanie w każdym wnętrzu. Mniejsze umieszczane są w holach, te większe nad wyspami kuchennymi czy w jadalni.

duże jadalnia lazienka nad wyspą salon sypialnia w holu złote w kuchni

Spodobało Ci się to rozwiązanie? Znalazłam kilka egzemplarzy:

11 22

1 / 2 / 3 / 4

heart

Comments

comments

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Home Tour. Zachwycający dom z wieloma zaskakującymi detalami! //This house is totally amazing!// – Interiors design. Create a beautiful world 13/04/2016 at 21:01

    […] Kolejnym pięknym miejscem jest salon główny z wysokim sufitem, antresolą, otwartym na kuchnię i na wspaniały ogród, znów dzięki pięknym, dużym francuskim drzwiom. Zwróć uwagę na oświetlenie. Z sufitu zwieszono wielką latarenkę. O ich fenomenie pisałam chwilę temu, TU. […]

  • Reply strefalamp.pl 05/10/2017 at 14:20

    Bardzo stylowe te latarenki. ;)

  • Leave a Reply